Star Trek: Picard Doktorka Beverly Crusher se dříve či později v seriálu Picard objeví

Doktorka Beverly Crusher se dříve či později v seriálu Picard objeví

Doktorka Beverly Crusher se dříve či později v seriálu Picard objeví

Stanice CBS All Access a tvůrci to s těmi návraty myslí opravdu vážně. Dříve či později se má objevit skoro celé obsazení Nové generace. A někde se zkrátka začít musí. Nyní naznačila herečka Gates McFadden, že na její doktorku Beverly Crusher zřejmě brzo dojde.

13 1
4.7.2020

Doktorka Beverly Crusher sehrála důležitou roli v seriálu Star Trek: The Next Generation a posléze i ve filmu Nemesis. Jednalo se o ústřední postavu, která byla sázkou na jistotu romantického napětí mezi ní a kapitánem Picardem. Mnozí fanoušci nechápali, proč se neobjevila již v první sezóně. Nicméně tvůrci jsou si její absence vědomi. A zřejmě se tak doktorky dočkáme.

(Seniorský románek by byl v seriálu Picard rozhodně zajímavý. Foto: CBS All Access)


Herečka Gates McFadden sice přiznala, že ještě nepodepsala žádnou smlouvu, nicméně dříve či později by se měla v seriálu objevit. Dávalo by to i smysl. Ostatně – stejně to vypadá, že se nakonec vrátí většina přeživších z Nové generace tak, jak již bylo předem avizováno. Ve filmu Nemesis doktorka opustila posádku Enterprise, těžko říci, zda stále pracuje u Hvězdné flotily.

Jelikož se druhá řada Picarda stále nenatáčí, novinek moc nepřibývá. Herec a ústřední hvězda seriálu Patrick Stewart ovšem oznámil, že píše svůj životopis, který bude mapovat jeho mládí a bohatou hereckou kariéru. Samozřejmě se dostane i na Star Trek, protože právě ten hrál v jeho životě významnou roli. Stewart o životopise uvažoval již několik let, ale k psaní ho dohnala až povinná karanténa, to už se nebylo prakticky na co vymlouvat.

Jakou roli by měla doktorka Beverly Crusher sehrát v dalších dílech?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /2

Lex Luthor

Jsem rád, že se staré tváře objevují, jako fanoušek nové generace a starých star treků to vítám

4.7.2020 | 22:35:25
mathush

Orý se má objevit i admirál Janewayová a Chackotay

7.7.2020 | 10:48:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E10: Et in Arcadia Ego, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Recenze první řady seriálu Star Trek: Picard

Recenze první řady seriálu Star Trek: Picard

Od finále uběhla už nějaká doba a většina fanoušků si určitě udělala čas, aby se podívala na finálovou jízdu admirála Picarda. Nyní máme tedy za sebou všech deset epizod a můžeme konečně bilancovat. Jak se povedl další výlet do světa Star Treku? Přináší něco nového?

Reklama

Zajímavosti

Brent Spiner slibuje, že se do role Data v žádném dalším projektu již nevrátí

Brent Spiner slibuje, že se do role Data v žádném dalším projektu již nevrátí

Někteří herci jsou spjatí s postavami až do konce života. Někdy je tedy velice těžké se od jedné role posunout k další, kterou diváci přijmou tak pozitivně jako tu předchozí. Brent Spiner si již to nejlepší ve Star Treku odžil, a tak se rozhodl, že svou postavu nechá u ledu.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců