Star Trek: Picard Seriál Star Trek: Picard získává druhou řadu ještě před premiérou té první

Seriál Star Trek: Picard získává druhou řadu ještě před premiérou té první

Seriál Star Trek: Picard získává druhou řadu ještě před premiérou té první

Již za pár dní vtrhne na televizní obrazovky seriál Star Trek: Picard, ale fanoušci mohou být už teď klidní. Se stoprocentní jistotou se dočkáme druhé řady, na které se již pár dní pracuje. Patrick Stewart se tedy s rolí Picarda rozhodně neloučí, on teprve pořádně začíná.

24 0
13.1.2020

To, o čem se mluvilo v posledních měsících, se nakonec stalo pravdou. Seriál Star Trek: Picard získává druhou řadou, i když ta první si ještě neodbyla ani svou premiéru, i když do ní už zbývá posledních pár dní. Tvůrci zřejmě seriálu věří, Patrick Stewart je stále v té nejlepší formě a má zájem na projektu pokračovat i nadále. Tak proč se do další sezóny nepustit?

(Těšíte se, až tato pecka začne? Foto: CBS All Access)


Zatímco seriál Star Trek: Discovery nezískal úplně nejvřelejší recenze, dá se říci, že show Picard je tak trochu sázkou na jistotu. Trochu to připomíná situaci na nové streamovací stanici Disney+, která se minulý rok představila se Star Wars seriálem The Mandalorian, který zaútočil na nenaplněné tužby fanoušků, zatímco nová trilogie filmů se uchýlila směrem, kterým se ne úplně všem zamlouvá.

Dá se říci, že podobný scénář nastal i u Discovery. A jak získat fanoušky zpět? No, stačí jim dát oblíbené postavy a známé elementy, se kterými umí tvůrci dobře pracovat. U Mandaloriana si taktéž nikdo nepřipouštěl neúspěch a to stejné je i u Picarda. Navíc oba seriály jsou velice náročné na přípravu a produkci, takže oznámení další sezóny s předstihem dává logický smysl.

Jste rádi, že jsme se dočkali tak brzkého obnovení seriálu?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /12

Laisobel

Tak na odpověď si počkám až uvidím první řadu :) Ale i kdyby nebyla nic moc, je to Star Trek, takže pojedu dál :D

redaktor
13.1.2020 | 22:25:18
Lex Luthor

Super konečně uvidíme budoucnost

14.1.2020 | 8:09:43
AVE_Jirka

Je to super :-). Ještě to ani nezačalo a už se nejen v české, ale i zahraniční komunitě nese hate, že to nebude TNG (na což se upozorňuje od samého začátku :-D) a že to bude akční vykrádačka fan filmů a seriálů. Ještě to nikdo neviděl, ale někteří už mají jasno :-D.

14.1.2020 | 9:59:28
Violet

Těším se. A super zpráva:)

15.1.2020 | 12:19:56
Raiden123

Preklep … Bývalý kapitál … ten ma pobavil … :-) ,zvlastne ze si to este nikto za tu dobu nevsimol …

No snad to bude i tak dobre,ked by tam malo viac ludi s voyageru,zatial bolo vidiet len Jery Ryan ? v znovu ziskanej role Sedma s deviti/Anika Hansen.

A este je tu otazka,ci nebude problem,ak herec nahodou nebude moct pokracovat v natacani serialu,predsalen uz ma svoj vek.Snad to vydrzi i 3+ serie.

#10 Violet
22.1.2020 | 16:16:14
Raiden123

O,a este som zvedavy,ci niekto zoberie ulohu Q,Junior Q a Miss Q,o nej uz po jej predstaveni nebola ani stopa,no skoda,ale asi by som mal prehnane ocakvania.

22.1.2020 | 16:21:35
Kaylee

A do druhé série se vrátí Guinan!

23.1.2020 | 6:42:43
oskarka

Docela jsem se bála, ale první série začala výborně! Tak proč ne!

24.1.2020 | 17:00:36
Violet

#5 Raiden123: Vidím, že přecejen si to někdo všiml :D

#11 Violet
25.1.2020 | 11:13:48
Violet

#10 Violet: Napsala jsem to už i do diskuze, ale kdyby nahodou tak i tady v nadpisu, nejen „Kapitál“ xD
Sám „se“ musí vzchopit je „sel“

25.1.2020 | 12:10:47
Shakki

Já myslím že je to v současnosti trend. Jeslti ST: Picard je novou vlajkovou lodí CBS, tak dají prostor produkci STP aby mohli dál rozvíjet příběh podle svých představ. Zároveň si myslím že je to přezvěst konce Discovery. Bude záležet taky jaký mají plán v produkci s dalšími seriemi. Hlavně ohedně připravovaného seriálu o Sekci 31, možná Pikeové sérii.

10.2.2020 | 9:57:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E05: Stardust City Rag

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Tvůrci vysvětlují, proč se v seriálu neukáže žádná jiná postava z Next Generation

Tvůrci vysvětlují, proč se v seriálu neukáže žádná jiná postava z Next Generation

Seriál Star Trek: Picard konečně dorazil na televizní obrazovky a hned jsme dočkali povedeného camea. To je ale vše. Ve zbytku řady už nás nic podobného nečeká. To zřejmě zklame všechny fanoušky původního seriálu, tvůrci ale jasně vysvětlují, proč tomu tak je. Tak proč tedy?

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Alex Kurtzman: Rozkaz od Patricka Stewarta zněl jasně, nechce točit něco, co už jednou natočil

Alex Kurtzman: Rozkaz od Patricka Stewarta zněl jasně, nechce točit něco, co už jednou natočil

Uběhlo dvacet let, změnila se doba, změnily se digitální triky, změnil se i Patrick Stewart. Dává tedy smysl, aby se kupředu posunul i seriál s Picardem. A Stewart měl v tomto ohledu jasno – nechtěl opakovat jako přes kopírák něco, co ztvárnil tehdy před lety. Taková byla jeho podmínka.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců