Star Trek: Picard Údajně se natáčí druhá a třetí řada dohromady a na kolik epizod se můžeme těšit?

Údajně se natáčí druhá a třetí řada dohromady a na kolik epizod se můžeme těšit?

Údajně se natáčí druhá a třetí řada dohromady a na kolik epizod se můžeme těšit?

Tentokrát vám přinášíme poměrně nečekané zprávy. Pokud jsou nakonec pravdivé, nepřišla s nimi samotná stanice Paramount+, ale jeden z herců, který si pustil pusu na špacír. Co tedy všechno prozradil a na co se můžeme těšit v případě Picarda? To zjistíte uvnitř článku.

13 0
3.5.2021

Herec John de Lancie známý z původních Star Trek seriálů se objeví ve druhé řadě jako Q. To už nějakou dobu víme. Stejně tak víme, že tvůrci mají v plánu zhruba tak tři sezóny Picarda, posléze nás čeká konec seriálu. Lancie teď ale do všeho přináší mnohem více světla, když možná prozradil něco, co neměl. Tak co tedy řekl?

John de Lancie se nechal slyšet, že se údajně připravuje šest epizod. To je o čtyři méně než v případě řady první. Z hercova vyjádření ovšem nebylo patrné, zda druhá řada Picarda bude mít jen šest epizod, nebo v šesti epizodách bude vystupovat on jako Q. Také je možné, že herec je přesvědčený, že ho uvidíme v šesti dílech napříč druhou a třetí řadou.


(Prozradil legendární Q něco, co neměl? Foto: Paramount+)

A to je právě na celé zprávě to nejzajímavější. Podle Lancieho se točí druhá a třetí řada naráz. O tom jsme doposud nevěděli. Vzhledem k úctyhodnému věku Patricka Stewarta by dávalo smysl, že celé natáčení budou chtít tvůrci sfouknout najednou. Alespoň tak tady budeme mít celou jednu řadu předtočenou a budeme 100 % vědět, že se jí v budoucnu dočkáme. Ať už bude další kovidová vlna, nebo ne.

Právě začátek druhé řady se neobešel bez velkých problémů. Nejdřív nebyl kompletně hotový scénář a následně se čekalo, až se celá pandemická situace zlepší. I tak se ale seriál neobešel bez průtahů. A právě teď už možná víme, proč jsme se těchto průtahů dočkali – tvůrci rovnou připravovali třetí řadu. Pokud je máme brát za slovo, tak ta by měla být poslední.

Je dobře, že se natáčí druhá a třetí řada naráz?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E10: Et in Arcadia Ego, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Recenze první řady seriálu Star Trek: Picard

Recenze první řady seriálu Star Trek: Picard

Od finále uběhla už nějaká doba a většina fanoušků si určitě udělala čas, aby se podívala na finálovou jízdu admirála Picarda. Nyní máme tedy za sebou všech deset epizod a můžeme konečně bilancovat. Jak se povedl další výlet do světa Star Treku? Přináší něco nového?

Reklama

Zajímavosti

Brent Spiner slibuje, že se do role Data v žádném dalším projektu již nevrátí

Brent Spiner slibuje, že se do role Data v žádném dalším projektu již nevrátí

Někteří herci jsou spjatí s postavami až do konce života. Někdy je tedy velice těžké se od jedné role posunout k další, kterou diváci přijmou tak pozitivně jako tu předchozí. Brent Spiner si již to nejlepší ve Star Treku odžil, a tak se rozhodl, že svou postavu nechá u ledu.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců