Star Trek: Picard
86/100 - 76×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Patrick Stewart (Jean-Luc Picard), Alison Pill (Agnes Jurati), Evan Evagora (Elnor), Michelle Hurd (Raffi Musiker), Santiago Cabrera (Cristóbal Rios), Isa Briones (Soji Asha), Harry Treadaway (Narek), Peyton List (Narissa Rizzo), Tamlyn Tomita (Oh), Jeri Ryan (Sedmá z devíti)

Nový trailer k Star Trek: Picard: Buď budeme bojovat, nebo zemřeme

Nový trailer k Star Trek: Picard: Buď budeme bojovat, nebo zemřeme

Seriál Star Trek: Picard se vytasil s novým trailerem k závěrečné třetí sezóně. Tentokrát se sází na osudovost a naléhavost celé situace. Z nové série je cítit vlna nostalgie – staří známí se setkají, aby si ještě jednou před důchodem pořádně povyrazili. Těšíte se?

12 0
30.1.2023

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

Vencais

Nevypadá to že by se měla celá řada z poloviny odehrávat v jednom baráku jako minule, tak by to mohlo být dobré :)

30.1.2023 | 21:36:53
vindis

Jak to je se spuštěním? V traileru i v IMDB je 16.2. tady uvádíte 12.2. I když pravda, že ST se myslím spouštěly jaksi dříve oproti ohlášenému datu.

A docela dobré načasování. U nás se 14.2. spouští SkyShowtime. I když je otázkou, kde to vlastně bude, protože dosud to měl Amazon Prime Video.

31.1.2023 | 11:06:37
captain

Dlouhé čekání pomalu ale jistě končí. A vypadá to, že se vyplatí?! TAK UŽ ABY TO BYLO!

31.1.2023 | 15:51:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S03E10: TBA

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Stará parta se dá opět dohromady, aby se rozloučila v závěru seriálu Star Trek: Picard. Návrat to měl být původně jednorázový, ale stará posádka v sobě najde dost sil, aby pokračovala. A zřejmě studio nebude proti. Herci nyní naznačují, že se bude pokračovat i po seriálu.

Zajímavosti

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Už zítra nás čeká premiéra třetí řady seriálu Star Trek: Picard. Nevrací se ovšem jen náš oblíbený Jean-Luc, ale i většina posádky Nové Generace. Bude se hrát na nostalgii a naše city, přesto by seriál měl mít něco navíc. A to prý má. Stewart nyní vysvětlil co.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama