Star Trek
86/100 - 53×

Star Trek

Snad žádný jiný seriál se nemůže pochlubit tak obrovskou a silnou fanouškovskou základnou jako Star Trek. Jeho úspěšná historie započala v září 1966 a za ta desetiletí nasbírala množství samostatných seriálů i filmů. Tento původní seriál pro odlišení dodatečně získal doplňující název – Star Trek: The Original Series. Osmdesát epizod sleduje osudy kapitána Kirka a jeho posádky na palubě USS Enterprise prozkoumávající vesmír a navazující kontakty s novými civilizacemi ve jménu Spojené federace planet.

USA | 1966 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | NBC | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Sci-fi
hrají
George Takei (Hikaru Sulu)

S03E22: The Savage Curtain

S03E22: The Savage Curtain

Enterprise zkoumá planetu Excalbia.

cz sk
7.3.1969
42 minut

Protože jeho povrch je teplota roztavené horniny, není možná žádná přistávací strana, takže když se uzavře orbitální průzkum, Kirk nařídí lodi opustit. A pak … Objeví se Abraham Lincoln a zároveň se na planetě vytvoří oblast vhodná pro lidský život. Kirk a Spock se rozzářili a objevili Yarnek. Zdá se, že Excalbians se snaží pochopit koncepty dobra a zla; samotnou pomoc, kterou vytvořili experiment: čtyři příkladové dobra, včetně Kirka a Spocka, budou bojovat se čtyřmi příklady zlých, notoricky známých osobností z historie. A pokud ztratí dobré výsledky, Enterprise bude zničena …

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama