Zdroj: Cartoon Network, Netflix, Disney+
Málokdo čekal, že se na desáté výročí seriálu dočkáme oznámení poloviční řady, kterou tvůrci vtipně doplnili heslem #CloneWarsSaved. Tím zareagovali na dlouho fungující kampaň, kterou fanoušci prosazovali na internetu. Řada nabídne dvanáct epizod a dočkáme se i finále v podobě Mandalore.
Zdroj: Cartoon Network, Netflix, Disney+
7 sezón | Cartoon Network, Netflix, Disney+ | 22 minut
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2008 | Ukončeno
7 sezón
| Cartoon Network, Netflix, Disney+
| 22 minut
Disney Plus
Mezi filmovými epizodami Klony útočí a Pomsta Sithů ze Star Wars ságy proběhl galaktický konflikt obřích rozměrů, který dostal označení klonové války. Tento seriál zachycuje dobrodružství hrdinů Republiky právě v tomto konfliktu a odhaluje odpovědi na spoustu otázek, které nám filmy přinesly.
Obsazení:Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), Matt Lanter (Anakin Skywalker), Nika Futterman (Asajj Ventress), Phil LaMarr (Bail Organa), Anthony Daniels (C-3PO), Corey Burton (Cad Bane), Dee Bradley Baker (Cody), Corey Burton (Dooku), Dave Filoni (Embo), Dee Bradley Baker (Gregor), Matthew Wood (Grievous), Jim Cummings (Hondo Ohnaka), Robin Atkin Downes (Cham Syndulla), Ahmed Best (Jar Jar Binks), Gregg Berger (Kalani)
(více)
Diskuze /10
dan12345
❤️❤️❤️
Manca78 redaktor
SUPER. UŽ SE TĚŠÍM.
Lex Luthor
Vracíme se na skutečný Mandalore super v Rebels Mandalore úplně podělali
caukyy
Nejlepší Star Wars novinka za poslední léta
NewPerson
Konečně něco pořádnýho a né ta sračka rebels.
Wolfinator1
Konečně starý dobrý SW. Kéž by se potom rozhodly udělat ve stejném stylu něco ze staré republiky a dlouhých válek mezi řády Jedi a Sith. ( hlavně ať to není tolik pro děcka jako Rebels a má to smysl )
Sonn
super !! splněný sen a za to DIsneymu poprvé děkuji važne od srdce :)
Alchymista
Nice na rebelsov sa neda pozerať.....
pidalin
Super, ale mohli by konečně zničit celej Mandalore, ta planeta a lidi na ní mi už fakt pijou krev. :-)
antik06
No a kdy to bude nebo co? :-)