Star Wars: Rebels
77/100 - 130×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

S01E03: Fighter Flight

S01E03: Fighter Flight

Ezra a Zeb jsou vysláni na společnou misi, na které tolik nezáleží, spíše jde, aby mezi sebou urovnali vztahy. Nebezpečná honba za exotickým ovocem je dostane do potíží s Impériem a oba jsou nuceni ukrást TIE stíhačku.

cz sk
20.10.2014
580 000
27 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Deonord

Stále čekám na nějakou zajímavější zápletku, která se potáhne přes více dílů. Marně.

7.1.2015 | 0:59:22
tom99

No, příběh opravdu nic moc. O nic velkého a zásadního nešlo, ale epizoda byla zábavná, rychle utekla a celkové provedení se mi líbilo. Od dalších dílů ale očekávám víc.

webmaster, grafik
26.10.2014 | 13:50:35

Nově přidané postavy

V průběhu čtvrté řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Star Wars svět nemohl být pochopitelně dlouho bez seriálu a než se dočkáme toho hraného, můžeme se už na podzim těšit na animovaný seriál, který bude mapovat období po konci Občanské války. Ve středu dění bude mladý pilot, který se vydá špehovat První řád.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama