Star Wars: Rebels
77/100 - 130×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

S01E04: Rise of the Old Masters

S01E04: Rise of the Old Masters

Kanan pokračuje ve výcviku Ezry, ten je ale příliš tvrdohlavý a není zrovna nejlepším studentem. Výcvik přeruší náhlá zpráva, která odhaluje, že Mistryně Jedi, kterou všichni mají za mrtvou, stále žije a je v držení Impéria.

cz sk
27.10.2014
950 000
27 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Deonord

Konečně trochu slušný padouch, ale to připlácnutí ke stropu bylo fakt komické :)

7.1.2015 | 1:00:59
tom99

Asi zatím jedna z nejlepších epizod, ale stále tomu něco chybělo. Tentokrát byl aspoň příběh dobrý. Výprava za Luminarou Unduli a odkazem na Novou trilogii se mi líbila :-)

webmaster, grafik
3.11.2014 | 0:46:41

Nově přidané postavy

V průběhu čtvrté řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Star Wars svět nemohl být pochopitelně dlouho bez seriálu a než se dočkáme toho hraného, můžeme se už na podzim těšit na animovaný seriál, který bude mapovat období po konci Občanské války. Ve středu dění bude mladý pilot, který se vydá špehovat První řád.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama