Star Wars: Rebels
77/100 - 130×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

S01E10: Idiot's Array

S01E10: Idiot's Array

Poté, co Zeb prohraje hru v karetní hře Sabacc, je celá posádka Duchu nutna spolupracovat s pašerákem Landem Calrissianem. Ten je zavede při společném cestování do velkých potíží.

cz sk
19.1.2015
530 000
27 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Horyo

Lothal – konečně nová planeta… A to prase? WTF?!

9.2.2017 | 17:56:25
tom99

Ach jo, zase epizoda bez příběhu. Zajímalo by mě, kolik „Povstalci“ ještě zažijí scénáristických výplachů. A překvapilo někoho, že jsme se zase podívali na planetu Lothal?

webmaster, grafik
3.2.2015 | 7:57:19
Gripe

Po několika dospělejších dílech, přišel díl více zaměřený na děti. Nevnímám to jako mínus, jen si myslím, že Landa mohli využít lépe… 65%

překladatel
21.1.2015 | 21:42:14

Nově přidané postavy

V průběhu čtvrté řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Star Wars svět nemohl být pochopitelně dlouho bez seriálu a než se dočkáme toho hraného, můžeme se už na podzim těšit na animovaný seriál, který bude mapovat období po konci Občanské války. Ve středu dění bude mladý pilot, který se vydá špehovat První řád.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama