Star Wars: Rebels S02E18: The Mystery of Chopper Base

S02E18: The Mystery of Chopper Base

S02E18: The Mystery of Chopper Base

Povstalci zřizují základnu na planetě Atollon, ale dostávají se do problému s místními tvory. Zatímco Rex a Sabine se pokouší záhadná stvoření odrazit, Hera se loučí s Kananem, který musí odletět na planetu Malachor.

cz sk
23.3.2016
530 000
27 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Needle

Taková výplň před finále. Klasický neduh typu záchraná mise se týká jenom členů našeho týmu, ostatní mají smůlu. Chudák poručík Deiser, ani se neobtěžovali jí hledat. Nicméně dozvěděli jsme se řadu zajímavostí. Povstalci jsou banda amtérů, jinak by na neznámé planetě neposílali lidi samotné – ani na žádné jiné planetě, to se válce fakt nedělá, za druhé, nedodržují ani vlastní logistický harmonogram, když má dvou hodinové zpoždění dodávka materiálu z orbitu na povrch za jasného počasí…amatéři. Líbilo se mi, že tam konečně byla nějaká citová odezva od Hery, byť ten vztaz s Kananem je zatím dost žalostně udělaný. Například vztah Obi-Wan a Satine byl udělán výborně, tady májí co zlepšovat.

28.3.2016 | 14:44:04
Maximiliancz

Taky sem to čekal horší :) Ale nakonec to bylo celkem fajn :)

26.3.2016 | 10:13:57
SirJimmy

Taky jsem to čekal horší. Celkem to šlo. Akorát to napětí bylo cítit velmi silně skrz celý díl. Chvíli něco řeší a pak se zastaví a uvědomí si, že se brzy něco změní. Jako by i ty postavy byly napjatý stejně jako my z finále série :D A palec nahoru za ten Kananův nadšený výraz hned ze začátku :D:D:D

26.3.2016 | 9:24:50
Blackhand47XD

Loučení, loučení a zase jenom loučení. V příští epizodě se musí něco stát, jinak by všechny ty chvilky neměly vůbec žádný smysl.

webmaster, grafik
26.3.2016 | 9:21:27
tom99

Upřímně jsem čekal horší epizodu, nakonec to nebylo tak hrozný. Líbilo se mi, jak má Hera strach a Kanana. A z Ezry se stává poměrně zajímavá postava…

webmaster, grafik
26.3.2016 | 9:07:44
Eduard_Kenobi

Nič moc, ale aspoň vieme čo je to za planétu a teraz čakať na veľké finále. Uvažoval niekto nad tým, že či by Ezra nemohol byť Snoke, ak by ho dostali na temnú stranu Síly?

26.3.2016 | 0:05:24
Gripe

Nebyl to špatný díl. Spíš je to takové ticho před bouří, což dokazuje i hudba ke konci dílu.

webmaster
24.3.2016 | 16:54:11
dovahkiin

nuda :(

24.3.2016 | 11:06:59

Star Wars: Rebels
77/100 - 113×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Dee Bradley Baker (Kassius Konstantine), Phil LaMarr (Bail Organa), James Hong (Azmorigan), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Kevin McKidd (Fenn Rau), Taylor Gray (Ezra Bridger), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Tiya Sircar (Sabine Wren), James Earl Jones (Darth Vader), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Jason Isaacs (Inkvizitor)

Nově přidané postavy

V průběhu čtvrté řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Star Wars svět nemohl být pochopitelně dlouho bez seriálu a než se dočkáme toho hraného, můžeme se už na podzim těšit na animovaný seriál, který bude mapovat období po konci Občanské války. Ve středu dění bude mladý pilot, který se vydá špehovat První řád.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců