Star Wars: Rebels S02E20: Twilight of the Apprentice: Part II

S02E20: Twilight of the Apprentice: Part II

S02E20: Twilight of the Apprentice: Part II

V ohnivém střetu přichází Kanan o všechno a Ahsoka čelí tváří v tváří svému bývalému mistrovi. Ezra se musí rozhodnout, zda pomůže Sithům získat cenný holocron, nebo skrytou moc si nechá pro sebe.

cz sk
30.3.2016
690 000
27 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Isator

Parádní epizoda. Před rokem a půl bych nikdy neočekával, že tohle řeknu u Rebels. Konečně zde vládlo temno a napětí. Smrti inkvizitorů taky paráda. Snad se Ezra stane sithem a možná Kanan bude mít podobný osud jako Kota či se jím stane. Uvidíme. Ve třetí řadě čekám, že Ezra půjde hledat Maula, aby ho cvičil.

1.4.2016 | 17:11:12
PrincCvok

Upřímně jsem nevěděl komu dřív fandit.

1.4.2016 | 9:13:22
Honiik

Parádní epizoda, troufnu si říct něco co jsem neřekl od doby Mortis trilogie z Clone Wars. Tenhle díl byl lepší než prequely…

1.4.2016 | 1:21:41
davidovechkin

Na to že je to dětský seriál, tak to bylo dneska hodně temné a tři smrti Inqvizitorů. Zajímá mě, jak to Ashoka přežila. Ezra asi podlehne témné straně a jestli z něj bude Snoke, tak to bude teprve paráda :) Kanan se asi stane Generálem Kotou z hry Force Unleshead :D Skvělý finále, doufám, že se další série ponese trochu v temnějších duchu a né zase v tom dětském

1.4.2016 | 1:08:23
Alenn

nice

1.4.2016 | 0:26:51
Valada06

Super finále, jen se obávám, že Ezra propadl temné straně…

redaktor
1.4.2016 | 0:04:04
Eduard_Kenobi

Snoke môže byť kľudne aj Ezra.

31.3.2016 | 22:32:40
SMASH!

Prostě skvělé finále. Dávám ∞ %. Maul byl úžasný, jen jsem trošičku doufal, že si to rozdá alespoň na chvíli s Darth Vaderem. :-) Velice mě zajímá jakým způsobem Darth Vader s Ahsokou přežili. :-) Jedno je ale jasné, alespoň pro mne a TO TO, že po otevření Sith holocronu se zrodil nový temný Jedi a to Snoke. :-) Z čehož vyplývá, že Mistr Snokea je Maul a to je COOL. :-)

31.3.2016 | 21:53:28
Quinzel

Tenhle díl neměl chybu a byl bezpochyby nejlepší z celého seriálu, dialogy, souboje, postavy, dokonce i pár úmrtí a hlavně zvraty, kdyby třetí série pokračovala v tomhle duchu, tak by to bylo super. Souboj mezi Vaderem a Ahsokou byl přesně takový jaký jsem si ho představoval, takže jsem spokojen a těším se na další jejich setkání.

31.3.2016 | 18:50:57
Wolfinator1

Takhle to má ku.va vypadat pořád, příjde Maul a inkvizitoři padaj jeden za druhým , Vader a očíčko Anakina taky supr. Kanan mi připomněl star wars force unleashed a generála Kotu, ten to taky zvládal bez zraku ( možná sežene nějaký robo oči. ) Snad nemám co vytknout v rámci tohoto seriálu to Disney udělal hezky aby se na to mohli koukat dětičky, ale toto dvoudílné finále rozhodně neurazí ani dospělé fandy Star wars. Jo vlastně chybka se našla , dost sem se zasmál vrtulníku ze světelných mečů fakt by mě zajímalo co na to Lukas :D. A taky bych trochu zvýraznil ikonické dýchání Vadera, buď na to trochu zapoměli nebo Vader zapoměl dýchat během rozhovoru a Ashokou :D ale stejně 100%

31.3.2016 | 16:36:22

Star Wars: Rebels
77/100 - 119×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

Nově přidané postavy

V průběhu čtvrté řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Star Wars svět nemohl být pochopitelně dlouho bez seriálu a než se dočkáme toho hraného, můžeme se už na podzim těšit na animovaný seriál, který bude mapovat období po konci Občanské války. Ve středu dění bude mladý pilot, který se vydá špehovat První řád.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců