Star Wars: Rebels
77/100 - 130×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

S03E08: An Inside Man

S03E08: An Inside Man

Kanan a Ezra se vrací na Lothal, aby ukradli plány o nové zbrani, kterou Impérium chystá. Na planetě se ale setkají opět s Thrawnem. Totožnost záhadného Fulcruma je konečně odhalena.

cz sk
3.12.2016
360 000
27 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lex Luthor

Konečně jedna z lepších epizod, ale slibovali ve třetí sérii akci a temnější řadu více pro dospělé, ale zatím jsou ty epizody spíše pro děti. Agent Kallus jako Fulcrum můj typ byl správný a Thrawn o něm podle mě ví, chce ho využít k tomu aby vypátral rebely a porazil je. K tomu nepotřebuje dělníka, když ví o Kallusovi.

6.12.2016 | 19:49:54
pidalin

Mnohem lepší než predchozí díl, ale už se těšim až ten seriál skončí. Ta 3. série mě od sledování totálně odradila, už se do toho musim dost nutit. PS: Že je Fulcrum Kallus mi došlo hned na začátku.

5.12.2016 | 2:06:42
dovahkiin

Jako co se mi nelíbí na Thrawnovi, že originální Thrawn by nezabil toho dělníka jen aby všem ukázal, nechal by ho naživu a díky němu našel všechny sabotéry no, libil se mi konec kde nejspíš tuší že Kallus zradil a do toho hrají varhany, taková pěkná atmosféra a nejdřív jsem si myslel že ty TIE jsou ty z rogue ale nejsou, to je zklamání pro mě trochu, celkově ale povedenej díl, ale už bych bral zase nějakýho Maula.

5.12.2016 | 0:40:47
tom99

Po těch pár hodně slabých dílech byl tohle díl za odměnu :-) Odhalení Fulcruma a Thrawn to zase zachraňoval. Ale už asi potřetí dělá největšího chytráka, ale stejně se pokaždé nechá okrást. Kdy konečně ukáže tu svou brilantnost?

webmaster, grafik
4.12.2016 | 23:26:37
Jorssk

Mno vzhledem k tomu že mezi dělníky byli sabotéři tak celkem chápu že si Thrawn raději nedovoloval je ušetřit. Jednoho dokonce i trefil :D.

4.12.2016 | 23:05:35
Andy Pippkin

S tím Thrawnem jsi mě předběhl, protože mám ohledně něj stejné pocity. Úplně se mi vybavila jeho hláška z knih, kde admirála, který něco strašně pos*al jen o 2 hodnosti degradoval se slovy, že není Darth Vader, aby bezdůvodně mrhal životy svých podřízených, což si se situací s panem dělníkem trochu protiřečí… Na druhou stranu, už se konečně alespoň částečně odprošťuje od toho svého totálně pasivního postoje, který už začínal být docela ohraný. A pokud dojde naplnění můj velký sen, že Thrawn nakonec definitivně rozpráší Rebely (čímž by úroveň tohohle seriálu v mých očích velmi stoupla) tak je to pro mě stále ten Thrawn, kterého jsem vždy obdivoval.

4.12.2016 | 20:32:26
sushes

Ja len dúfam že z Thrawna neurobia psychopata miesto genialneho admirala.

4.12.2016 | 16:06:20
Michargo

pro mě styl-cool :)

4.12.2016 | 15:33:35
Kutil44

Ja chcem seriál pre dospelých, toto je tak predvídateľné… :( a detinské :D

4.12.2016 | 12:25:52
GrindyCZ25

No tak ten to díl byl tisíckrát lepší než poslední 3 díly bohužel někdy až zamrzí věčná nesmrtelnost a štěstí hlavních postav proto jen 4 hvězdy Thrawn už se začíná rozjíždět ale jistě je to jen zákusek toho co nás čeká ale teď bych byl rád kdyby příští epizoda fakt byla spojena s Rogue One nebo aspoň někdo v ní by mohl zemřít či určit někomu temnou stranu síly.....

4.12.2016 | 10:31:31
1

Nově přidané postavy

V průběhu čtvrté řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Star Wars svět nemohl být pochopitelně dlouho bez seriálu a než se dočkáme toho hraného, můžeme se už na podzim těšit na animovaný seriál, který bude mapovat období po konci Občanské války. Ve středu dění bude mladý pilot, který se vydá špehovat První řád.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama