Star Wars: Rebels
77/100 - 130×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

S03E10: Ghosts of Geonosis: Part I

S03E10: Ghosts of Geonosis: Part I

Posádka Duchu se vypraví na Geonosis, kde má najít Sawa Gerreru a jeho oddíl. Povstalci ale zjišťují, že celá rasa Geonosanů byla vyhubena kvůli něčemu, co stavěli pro Impérium. Saw se snaží přijít na to, co to bylo.

cz sk
7.1.2017
560 000
27 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Bloody0

Podle mě jedna z méně nudných epizod, ale mohlo to být i lepší :D

10.1.2017 | 14:11:52
Kutil44

Prečo je to seriál pre deti? :(

8.1.2017 | 10:31:17
tom99

Dalo se teda z toho vyždímat víc. Saw nebyl špatný, ale něco mu chybělo…

webmaster, grafik
8.1.2017 | 8:43:04
Blackhand47XD

Díl se nás snažil navnadit na propojení s Rogue One, které však tvůrci mohli lépe využít. Stačilo by, kdyby ukázali, jak Gerrera přišel byť k jedinému zranění. Takhle to působí jen jako další filler, hrdinové nic nedokázali, jen zajistili život Geonosianci, který stejně moc velké šance na přežití nemá. Málem bych zapomněl na „Deus Ex Machina“ štít vojenské třídy, nalezený zničehonic a jenž by měl podle traileru chránit základnu před útokem.

webmaster, grafik
8.1.2017 | 8:29:54

Nově přidané postavy

V průběhu čtvrté řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Star Wars svět nemohl být pochopitelně dlouho bez seriálu a než se dočkáme toho hraného, můžeme se už na podzim těšit na animovaný seriál, který bude mapovat období po konci Občanské války. Ve středu dění bude mladý pilot, který se vydá špehovat První řád.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama