Star Wars: Rebels
77/100 - 130×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

S03E15: Through Imperial Eyes

S03E15: Through Imperial Eyes

Velkoadmirál Thrawn si pozve na svou flotilu kolonela Yularena, který mu pomáhá odhalit povstaleckého špeha v řadách Impéria. Mezitím se Ezra vydává zachránit agenta Kalluse, ale ten má svůj vlastní plán na záchranu.

cz sk
25.2.2017
530 000
27 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
metraxcz

no dočkal jsem se dlouho očekávaného Kallusova přidání k rebelům v Zero Hour, takže 80

26.3.2017 | 18:01:38
davidovechkin

Thrawn super, jsem zvědavej jak se ukáže ještě :)

26.3.2017 | 13:32:18
default

docela v pohode dil. nic extra krom toho, ze to Thrawnovi pali. Jen jsem zvedavej jak vyuzije v dalsich dilech Kalluse bez toho aby to zase jemu nebylo zrejme. :)

5.3.2017 | 8:02:12
Mammon52852

Skvělej díl a Thrawn jako vždy super a není blbej :-)

1.3.2017 | 0:14:52
Brog

Skvělý díl. Zábavný jak pro mladší, tak pro dospělé diváky. Thrawn v dokonalém světle. Špionáž, jak má být. A že na to Thrawn neskočil? No, logicky… To by se nám situace zas nijak nepohnula. Já jsem za takové podcenění protivníka naopak rád :-)

27.2.2017 | 15:33:16
pidalin

To byl dobrej díl, ale celou dobu jsem tušil že Thrawn na to nenaletí a ví, že je to ve skutečnosti Kallus.

27.2.2017 | 2:23:18
Andy Pippkin

Je fakt, že Thrawna se jim nepovedlo zachytit až tak dobře, jak ho přivedl k životu jeho duchovní otec Timothy Zahn, ale hold to beru tak, že je ještě mladý a ne tolik zkušený jako v událostech Thrawnovy trilogie (i když v knížkách zářil už dávno předtím, než se přidal k impériu :D :D ). Nicméně díl to byl jinak velice slušný a jsem rád, že už to zase začíná kvalitou trochu připomínat Clone Wars, což je možná dáno taky znovushledáním s hlasem pro úvodní slovo jejich epizod (Yularen) :D Jen škoda, že podle popisu nás teď čekají dvě velice trapné výplňové epizody, než se dostaneme k, jak doufám, velmi kvalitnímu finále.

26.2.2017 | 19:13:24
tom99

Ale jo, celkem fajn hra na kočku a na myš. Kallus celkem zazářil. Thrawn se mi zdá ale příliš trpělivý…

webmaster, grafik
26.2.2017 | 14:41:23
Blackhand47XD

Epizoda jako taková byla v klidu, ale vadí mi, jak Thrawn uvažuje pomalu a musí se čekat na ten jeho „velký plán“. Kallus by už taky mohl natáhnout brka, kdysi při lovu Povstalců nedokázal nic a teď si hraje na hrdinu…

webmaster, grafik
26.2.2017 | 8:13:24

Zajímavosti

První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

Seriál Ahsoka má naplánovanou premiéru na rok 2023. Bohužel jsme se nedočkali očekávaného traileru, nicméně alespoň nám byl poskytnut první pohled na hranou Sabine Wren. Není žádným tajemstvím, že seriál bude jakýmsi pokračováním staré party Povstalců.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Propojené seriály

Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

Animované seriály nejsou pouze pro děti. Dave Filoni má stále čím větší podíl na celkových Star Wars a nebojí se propojovat animované projekty s těmi hranými. Nyní jsme se dočkali dalšího důležitého debutu postavy, kterou jsme doposud viděli pouze v animovaném seriálu.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama