Star Wars: Rebels
77/100 - 130×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

S03E16: Secret Cargo

S03E16: Secret Cargo

Senátorka Mon Mothma je nucena opustit galaktický senát na Coruscantu, kde se ji pokusil dopadnout Imperátor, a tak senátorka hledá pomoc u Povstalců. Zrod Povstalecké aliance započal.

cz sk
4.3.2017
450 000
27 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
metraxcz

good

27.3.2017 | 18:29:36
Wolfinator1

Na poměry Rebels a když vemu jiný díly typu sežeň palivo, ukradni loď…dobrý, nic mi extra nevadilo, Mon byla dobrá a to zneškodnění Lodí mlhovinou bylo udělaný krásně.

10.3.2017 | 17:46:05
Veska

Je spíše zvláštní, že si nikdo nevšiml, že „Gold leader“, který pilotuje Y-Wing od roku 1977 a byl i v posledním filmu:)

10.3.2017 | 12:08:20
valkys

Skvělý díl, maximální spokojenost!

8.3.2017 | 1:09:38
tom99

Posledních pár minut stálo za to, ale prvních deset minut jsem byl znuděný. Mohli to podchytit líp s Mon Mothmou. Ale Vander potěšil :-)

webmaster, grafik
5.3.2017 | 18:29:47
dovahkiin

Super díl, rozhodně ho neberu jako nějakej filler, protože to hezky zobrazilo počátek Aliance, mě potěšil i jen na sekundu Jan Dodona ale především jsem byl nadšenej když jsem viděl Mon Calamari cruiser :) Doufám že v něm seděl pan „It's a trap!“

5.3.2017 | 12:10:35
GrindyCZ25

Už mě nebaví sledovat totalní vítězství nad Imperiem… Budu spokojený až zabijou někoho z hlavních postav a dostanou aspoň jednou pořádně na prdel

5.3.2017 | 11:43:05
Blackhand47XD

Klasická mise, která nakonec skončila jako předzvěst něčeho většího – opravdového Povstání. Vůdci Povstání i Jon Vander potěšili. Třeba se s nimi budeme v příští sérii setkávat víc. :)

webmaster, grafik
5.3.2017 | 8:15:24

Zajímavosti

První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

Seriál Ahsoka má naplánovanou premiéru na rok 2023. Bohužel jsme se nedočkali očekávaného traileru, nicméně alespoň nám byl poskytnut první pohled na hranou Sabine Wren. Není žádným tajemstvím, že seriál bude jakýmsi pokračováním staré party Povstalců.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Propojené seriály

Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

Animované seriály nejsou pouze pro děti. Dave Filoni má stále čím větší podíl na celkových Star Wars a nebojí se propojovat animované projekty s těmi hranými. Nyní jsme se dočkali dalšího důležitého debutu postavy, kterou jsme doposud viděli pouze v animovaném seriálu.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů
Reklama