Star Wars: Rebels S04E15: Family Reunion and Farewell: Part II

S04E15: Family Reunion and Farewell: Part II

S04E15: Family Reunion and Farewell: Part II

Bitva o Lothal vrcholí. Zatímco se Povstalci snaží zoufale zachránit lid bezbranné planety, Ezra se uchyluje k zoufalému plánu, který ho možná bude stát víc, než on sám učil. Poslední mise posádky Duch začíná a také končí.

cz sk
5.3.2018
460 000
27 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Luccy_Armorr

Podle mě skvělé zakončení, ale je tam pořád moc otevřený konec. Možná na to bude navazovat příští seriál, na dobu, kdy Ezra cvičil další jedie. Hlavně chci vědět co se s ním stalo.

6.3.2018 | 20:29:20
MarkusJaffa

Všude po světě se finále a posledních pár epizod hodnotí ultrakladně, jako jedna z nejlepších věcí, co kdy ve Star Wars vznikly, jen na Edně zase přiběhne banda odborníků, co tomu vráží mizerná hodnocení. Ubohost. Filoni je vypravěčský bůh a doufám, že tenhle machr časem přejde i na hraný seriál nebo nějaký film. Zasloužil by si to víc, než kdokoliv jiný. Neříkám, že mě ohromila každá epizoda seriálu, to při tom množství a zaměření na mladší publikum asi ani nejde, ale jako celek je to, podobně jako Klonové války, jeden z nejlepších animovaných seriálů vůbec. A upřímně, nechtěl bych v dnešní době být tvůrce čehokoliv, jak je vidět na Filonim nebo Rianu Johnsonovi. Fandom se totiž proměnil v jednu ohavnou rakovinu a definuje ho to, co „fanoušci“ nenávidí, nikoliv to, co by měli milovat.

6.3.2018 | 20:02:46
Horyo

Filoni už NIKDY! Bože to byla hovadina

6.3.2018 | 17:31:10
Mesyas

Pěkně toho Ezru uklidili a zároveň udělali cestu i pro potenciálně nový seriál

6.3.2018 | 17:20:24
GrindyCZ25

Ach jo co to jako bylo konec pro fanoušky šťastných konců…Mohlo to být pořádné finále ale oni z toho udělali velkou frašku a to jsem myslel že to bude skvělé jak předchozí díly…Velké mínus dávám za pohádkovou nesmrtelnost a náhlé záchrany před smrtí příklad vlci…Celkové shrnutí jediná druhá série stála za něco asi nejvíc tomuto serialu ublížilo to že to byl dětský serial a prostě nemohl následovat TCW

6.3.2018 | 17:00:55
Sněhurec

Vlci nedokázali zachránit všechno, tak jsou teď na řadě velryby :D Konec šitý horkou jehlou, ale co čekat od zpackané sezony. Pár dobrých momentů mi hořkost v krku nezažene. Clone Wars bylo někde úplně jinde.

6.3.2018 | 16:59:28
Secret.Dandelion

Skvělé zakončení, ani jsem si nemyslel, že po té budu tak naměkko :-) Zdar 100%

6.3.2018 | 16:03:05
rhobos

Souhlasím… posledních pár dílů bylo na úrovni nejlepších dílů clone wars.. dobrá práce! jinak souhlasík s „anonymous“ takový seriál by se mi taky líbil :).

6.3.2018 | 14:01:42
Anonymous

Ak by ďalší seriál bol o tom ako Ahsoka a Sabine hľadajú Ezru nebol by som proti. Týchto posledných 5 častí sa dokázalo vyrovnať Clone Wars.

6.3.2018 | 13:30:31
Blackhand47XD

Filoni něco slíbil a nakonec to nedodržel (nebo to okecal tak, že Aliance Lothal nezachránila, takže to nebylo jejich vítězství)…

webmaster, grafik
6.3.2018 | 9:37:27

Star Wars: Rebels
77/100 - 119×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

Nově přidané postavy

V průběhu čtvrté řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Star Wars svět nemohl být pochopitelně dlouho bez seriálu a než se dočkáme toho hraného, můžeme se už na podzim těšit na animovaný seriál, který bude mapovat období po konci Občanské války. Ve středu dění bude mladý pilot, který se vydá špehovat První řád.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců