Star Wars: Rebels Bylo odhaleno, jaká postava přežije události seriálu a Rogue One

Bylo odhaleno, jaká postava přežije události seriálu a Rogue One

Bylo odhaleno, jaká postava přežije události seriálu a Rogue One

Studio Disney aktuálně vytváří novou mini-sérii, která ponese název Star Wars: Forces of Destiny. V ní se objeví i jedna hlavní postava seriálu Rebels. Jelikož ale příběh bude zasazen do událostí Epizody VI, už nyní víme, o kterou postavu se nemusíme bát. Článek tedy obsahuje spoilery.


11 0
19.4.2017

Disney oznámil novou mini-sérii Star Wars: Forces of Destiny, která se bude věnovat pokaždé jiné postavě. Kromě Rey, Maz Kanaty, Ahsoky Tano dostane prostor i Leia Organa během událostí bitvy na Endoru. Nyní bylo odhaleno, že v misi jí bude pomáhat i kapitánka lodi Duch Hera Syndulla. Pro fanoušky seriálu Rebels je to poměrně velký spoiler.

(Hera Syndulla se Sabine Wren v seriálu. Foto: DisneyXD)


Nyní tak tedy víme, že o osud Hery se nemusíme v seriálu bát, stoprocentně se jí nic nestane. To jsme vlastně věděli už v prosinci 2016, kdy bylo Disneym oficiálně potvrzeno, že se Hera Syndulla zúčastnila bitvy o Scarif ve filmu Rogue One: Star Wars Story. Nevěděli jsme ale, zda z bitvy vyvázla živá. Díky oznámení této mini-série jsme ale moudřejí a víme tak, že loď Duch se ze Scarifu dostala do bezpečí.

Hera tak nezemřela ani během událostí Epizody IV a V. Je tedy klidně možné, že se mohla zúčastnit například i bitvy o Hoth. Třeba se jednou dočkáme další mini-série, která bude toto dobrodružství mapovat. Hera a Chopper jsou tak zatím jediné postavy ze seriálu Rebels, o které se vážně nemusíme bát. Určitě přežijí i čtvrtou řadu, která nás čeká na podzim příštího roku.

Jste rádi, že se Hera objeví i v jiném seriálu? Považujete její výskyt v bitvě o Endor za velký spoiler ze strany studia?

Diskuze /3

GrindyCZ25

škoda jí nemám vážně moc rád…

19.4.2017 | 18:08:43
Toso11

už je takmer potvrdený aj rex pozor na to

19.4.2017 | 18:38:59
Lex Luthor

O ženy bychom se tedy bát neměli Sabine tam asi dají taky.

19.4.2017 | 20:56:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E03: In the Name of the Rebellion: Part II

cz50%

Překlad zajišťuje: @Gripe, @LordDaureen, @Geek's Idea@Zero

Sedí na verze:

WEB-DL.x264

Omlouváme se, ale bohužel z důvodu nedostatku času, bude v současné době vydávání titulků značně opožděno.

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Zajímavosti

Saw Gerrera svými drsnými metodami dává na frak i Povstalcům

Saw Gerrera svými drsnými metodami dává na frak i Povstalcům

Poslední dvě odvysílané epizody odkazovaly na filmy Nová naděje a Rogue One opravdu hodně. Do seriálu se vrátil Saw Gerrera, který otevřeně přiznává, že s metody Povstalců nesouhlasí. Zatímco oni vyčkávají, Saw jedná. Co vše se v epizodě stalo a jak vidíme čtvrtou řadu po pár dílech?

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás