Star Wars: Rebels Chystá Disney ještě jeden animovaný seriál navíc?

Chystá Disney ještě jeden animovaný seriál navíc?

Chystá Disney ještě jeden animovaný seriál navíc?

Aktuálně se chystají rovnou dva seriály – tým okolo Davea Filoniho pracuje na animovaném seriálu Star Wars: Resistance a zkušený Jon Favreau připravuje rovnou historicky první hraný seriál. Máme tu ovšem pár náznaků, že studio Disney má zálusk ještě na jeden animovaný seriál.

3 7
7.5.2018

Studio Disney na svých stránkách inzeruje i volné pozice a aktuálně hledá nového člena týmu, který má zkušenosti s animovanými seriály/filmy, režijními náklady, finanční stránkou projektu a hlídáním rozpočtu několika seriálů na několik sezón. Ostatně celý inzerát, který vám poskytne mnohem detailnější informace o volné pozici, si můžete přečíst na oficiálních stránkách.

Nejdůležitější na celém inzerátu je to, že Disney hledá člověka, který by byl zodpovědný hned za několik různých projektů. Aktuálně se chystá animovaný seriál Star Wars: Resistance, který se bude vysílat na stanici DisneyXD jako v případě Star Wars: Rebels, ale nezapomínejme, že Disney stále vyvíjí svou vlastní streamovací stanici, kde by měl dostat prostor i další jeho vlastní seriál.


(Mohl by vzniknout další projekt o námezdních lovcích? Foto: DisneyXD)

Zde se pochopitelně bude vysílat také hraný seriál, který aktuálně připravuje Jon Favreau, ale stanice bude muset zaujmout i něčím jiným. Je tak klidně možné, že se bude paralelně pracovat ještě na jednom animovaném seriálu, který by měl premiéru právě na této nové stanici. Dave Filoni, který má na starosti Resistance, pochopitelně nemůže zvládnout vše, tak by bylo logické, kdyby Disney hledalo patřičné posily.

Tato zpráva je ale spíše k zamyšlení a dost spekulativní. Je vidět, že ať už se jedná o jakýkoliv nový projekt (který nakonec nemusí mít nic společného se Star Wars světem), je ještě v plenkách a k jeho realizaci povede trnitá cesta. Ostatně – pokud zatím není kompletní tým, který bude mít za seriál zodpovědnost, práce na něm prakticky ještě nezačaly, nebo to alespoň předpokládáme my.

Myslíte si, že se dočkáme ještě jednoho animovaného seriálu?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /6

Lex Luthor

Uvidíme jestli bude Resistence kvalitní, jako Clone Wars nebo podprůměrný, jako Rebels

7.5.2018 | 18:58:01
Kalam

nic pro dospělejší diváky nás stejně nečeká.....

#3 sFík
7.5.2018 | 19:15:09
sFík

#2 Kalam: možná ten hranej seriál… samozřejmě animáky budou stále infantilní – možná se opět dočkáme vesmírných velryb :D

7.5.2018 | 21:11:21
caukyy

To si raději znovu dám celé Clone Wars…

#5 Lex Luthor
7.5.2018 | 21:20:37
Lex Luthor

#4 caukyy: jo občas si pouštím staré epizody a seriál nikdy neomrzí.

7.5.2018 | 21:31:19
Raiden123

Hmm prečo tam je logo s hry Swtor ? S Revanom v pozadi,v predu je postava Theron Shan a Lana,tento článok nevyzerá,ze by mal vobec súvis tou hrou.

Poznámka: http://www.swtor.com/ je online hra podobneho formátu ako world of warcraft,no nieje rovnaká a dá sa hrať i zadarmo,ale to nieje ono, premium je skoro nevyhnutnost.

Celý názov hry je Star Wars The Old Republic s toho je odvodený názov swtor s prvých písmen názvu hry,je to MMORPG,čiže je to online hra. Hra má asi 7 rokov,ale zároveň mám pocit akoby tú hru vlastne skoro nikto nepoznal :-( .

No tak nové serialy možu byť fajn,ale mám pocit,že tý čo to výtvárajú sú totalne mimo s toho že o čom to vlastne má byť a Lucas nad tým len radšej mávne rukou.

29.7.2018 | 12:17:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nově přidané postavy

V průběhu čtvrté řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Star Wars svět nemohl být pochopitelně dlouho bez seriálu a než se dočkáme toho hraného, můžeme se už na podzim těšit na animovaný seriál, který bude mapovat období po konci Občanské války. Ve středu dění bude mladý pilot, který se vydá špehovat První řád.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců