Star Wars: Rebels
77/100 - 128×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

Co nás čeká v dalších epizodách?

Co nás čeká v dalších epizodách?

Po týdenní pauze nás už v sobotu ráno čeká nová epizoda s názvem Iron Squadron. Díky oficiálním synopsím, obrázkům a trailerům víme, co všechno se stane v dalších čtyřech nových epizodách. Podívejte se do článku, na co všechno se můžeme v seriálu těšit.

8 0
18.11.2016

Hned v příští epizodě Iron Squadron, která nás čeká již 19. listopadu, narazí Ezra Bridger a Sabine Wren na mladého pilota a jeho posádku, kteří lehkomyslně nastavují své životy, aby chránili svůj domov před Impériem. Ezra bude muset skupinu trošku zkrotit. V epizodě se má po delší době opět objevit velkoadmirál Thrawn s Kassiusem Konstantinem.

26. listopadu nás čeká epizoda s podivným názvem The Wynkahthu Job. V epizodě dle oficiální synopse Povstalci spojí síly s piráty a pokusí se ukrást loď plnou zbraní, které Povstalci potřebují. Mise se nebude vyvíjet správným směrem a všichni se dostanou do nebezpečí. V této epizodě se opět setkáme s pirátem Hondem Ohnakou a také Azmoriganem, který se doposud objevil ve všech sériích Rebels.


Thumbnail Play icon

(Klip z epizodě Iron Squadron. Zdroj: starwars.com)

V další epizodě An Inside Man, která si odbude svou premiéru 3. prosince, se Kanan Jarrus a Ezra vydají opět na Lothal, kde se vloupou do imperiální továrny, aby zjistili více o nové zbrani Impéria. Také budou muset věřit neočekávanému spojenci. Tím neočekávaným spojencem by klidně mohl být agent Kallus. Těžko říci, o jakou imperiální zbraň půjde. Všechny nás asi napadne Hvězda smrti. Seriál by tak krásně mohl navazovat na film Rogue One: Star Wars Story.

10. prosince se v epizodě Vision of Hope vydá Ezra hledat Maula. Ezra tak bude cestovat napříč celou galaxií, aby bývalého sithského lorda našel, účastnil se zvláštního rituálu a zpřetrhal zvláštní pouto mezi ním a Maulem. V traileru bylo již několik záběrů z této epizody. Pokud si je chcete připomenout, podívejte se na náš rozbor.

Na jakou epizodu se těšíte nejvíce a co vás zaujalo z popisů epizod? Bude seriál nějakým způsobem navazovat na Rogue One?

Diskuze /2

Blackhand47XD

Tou zbraní jsou podle mě myšleni oni imperiální droidi, kteří vypadají jako Dark Troopeři. :)

#2 tom99
webmaster
18.11.2016 | 19:36:49
tom99

#1 Blackhand47XD: Né. To snad né… :D

webmaster
19.11.2016 | 1:11:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nově přidané postavy

V průběhu čtvrté řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Star Wars svět nemohl být pochopitelně dlouho bez seriálu a než se dočkáme toho hraného, můžeme se už na podzim těšit na animovaný seriál, který bude mapovat období po konci Občanské války. Ve středu dění bude mladý pilot, který se vydá špehovat První řád.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama