Star Wars: Rebels Co nás čeká v dalších epizodách?

Co nás čeká v dalších epizodách?

Co nás čeká v dalších epizodách?

Po týdenní pauze nás už v sobotu ráno čeká nová epizoda s názvem Iron Squadron. Díky oficiálním synopsím, obrázkům a trailerům víme, co všechno se stane v dalších čtyřech nových epizodách. Podívejte se do článku, na co všechno se můžeme v seriálu těšit.


8 0
18.11.2016

Hned v příští epizodě Iron Squadron, která nás čeká již 19. listopadu, narazí Ezra Bridger a Sabine Wren na mladého pilota a jeho posádku, kteří lehkomyslně nastavují své životy, aby chránili svůj domov před Impériem. Ezra bude muset skupinu trošku zkrotit. V epizodě se má po delší době opět objevit velkoadmirál Thrawn s Kassiusem Konstantinem.

26. listopadu nás čeká epizoda s podivným názvem The Wynkahthu Job. V epizodě dle oficiální synopse Povstalci spojí síly s piráty a pokusí se ukrást loď plnou zbraní, které Povstalci potřebují. Mise se nebude vyvíjet správným směrem a všichni se dostanou do nebezpečí. V této epizodě se opět setkáme s pirátem Hondem Ohnakou a také Azmoriganem, který se doposud objevil ve všech sériích Rebels.


Thumbnail Play icon

(Klip z epizodě Iron Squadron. Zdroj: starwars.com)

V další epizodě An Inside Man, která si odbude svou premiéru 3. prosince, se Kanan Jarrus a Ezra vydají opět na Lothal, kde se vloupou do imperiální továrny, aby zjistili více o nové zbrani Impéria. Také budou muset věřit neočekávanému spojenci. Tím neočekávaným spojencem by klidně mohl být agent Kallus. Těžko říci, o jakou imperiální zbraň půjde. Všechny nás asi napadne Hvězda smrti. Seriál by tak krásně mohl navazovat na film Rogue One: Star Wars Story.

10. prosince se v epizodě Vision of Hope vydá Ezra hledat Maula. Ezra tak bude cestovat napříč celou galaxií, aby bývalého sithského lorda našel, účastnil se zvláštního rituálu a zpřetrhal zvláštní pouto mezi ním a Maulem. V traileru bylo již několik záběrů z této epizody. Pokud si je chcete připomenout, podívejte se na náš rozbor.

Na jakou epizodu se těšíte nejvíce a co vás zaujalo z popisů epizod? Bude seriál nějakým způsobem navazovat na Rogue One?

Diskuze /2

Blackhand47XD

Tou zbraní jsou podle mě myšleni oni imperiální droidi, kteří vypadají jako Dark Troopeři. :)

#2 tom99
webmaster
18.11.2016 | 19:36:49
tom99

#1 Blackhand47XD: Né. To snad né… :D

webmaster
19.11.2016 | 1:11:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E03: In the Name of the Rebellion: Part II

cz100%
DOKONČENO

Překlad zajišťuje: @Gripe, @LordDaureen, @Geek's Idea@Zero

Sedí na verze:

WEB-DL.x264

Omlouváme se, ale bohužel z důvodu nedostatku času, bude v současné době vydávání titulků značně opožděno.

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Zajímavosti

Saw Gerrera svými drsnými metodami dává na frak i Povstalcům

Saw Gerrera svými drsnými metodami dává na frak i Povstalcům

Poslední dvě odvysílané epizody odkazovaly na filmy Nová naděje a Rogue One opravdu hodně. Do seriálu se vrátil Saw Gerrera, který otevřeně přiznává, že s metody Povstalců nesouhlasí. Zatímco oni vyčkávají, Saw jedná. Co vše se v epizodě stalo a jak vidíme čtvrtou řadu po pár dílech?

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.