Star Wars: Rebels Dave Filoni se cítí zodpovědný za dovyprávění otevřeného příběhu Rebels

Dave Filoni se cítí zodpovědný za dovyprávění otevřeného příběhu Rebels

Dave Filoni se cítí zodpovědný za dovyprávění otevřeného příběhu Rebels

Seriál Star Wars: Rebels sice skončil před několika měsíci, ale fanoušci stále pátrají, co se stalo postavám, jejichž příběh dovyprávěn nebyl. Dave Filoni nyní ubezpečuje fanoušky, že jednou se chce k neodvyprávěnému obsahu vrátit a podívat se postavám ještě jednou pod kůži.

4 0
28.8.2018

I když měl Dave Filoni u Rebels na rozdíl od The Clone Wars tu výhodu, že věděl, že seriál skončí čtvrtou řadou, přesto nechal některé dveře otevřené, a příběh tak úplně neskončil. Na konci čtvrté řady se Sabine Wren společně s Ahsokou Tano vydala hledat ztraceného Ezru Bridgera, jehož osud je nyní zahalen tajemstvím. Nikdo ovšem neví, kdy (a jestli) bude tento příběh pokračovat.

Dave Filoni, tvůrce seriálu Rebels, se k celé situaci vyjádřil takto:


Neumím si představit, že bych do dalšího projektu zahrnujícího pokračování Rebels nebyl nijak zapojený. Mám spoustu skvělých nápadů, kam se mohly Sabine a Ahsoka vydat. A myslím, že všechny nápady jsou fantastické. Zároveň cítím zodpovědnost, že příběh musím odvyprávět, protože fanoušci se o něj pochopitelně zajímají. A co se doopravdy stalo Ezrovi? Je tu spousta možností a já úplně nevím, ale myslím na to de facto stále. Někdy se zkrátka ve filmovém a seriálovém světě stává, že některé příběhy jsou odvyprávěny a některé ne.

(Příběh Povstalců ještě pořádně neskončil. Foto: DisneyXD)

Zatím to tedy vypadá, že není přesný plán, kdy a jak budou příběhy Povstalců pokračovat. Studio se aktuálně chce soustředit na svůj další animovaný seriál s názvem Star Wars Resistance, kde se postav z Rebels zřejmě nedočkáme. Dave Filoni nás alespoň ještě jednou ubezpečil, že se chce k jejich příběhům někdy vrátit, třeba jako v případě The Clone Wars:

Myslím, že je ale důležité, aby příběh dosáhl svého konce. Už jenom kvůli tomu, že za mnou neustále chodí lidi a stále se mě ptají, co se přesně stalo a co se bude dít. Já jsem ty postavy před lety vytvořil a opravdu se cítím zodpovědný, abych odvyprávěl, co přesně se stalo.

Měl Dave Filoni kompletně uzavřít příběh Povstalců ve čtvrté řadě, nebo je dobře, že nechal otevřená vrátka pro případné další příběhy?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /4

Blackhand47XD

Příběh měl uzavřít, k postavám se dá vždycky vrátit a využit jejich potenciál někde jinde. :)

webmaster
28.8.2018 | 17:35:02
Tony-Z

Rozhodně měl uzařít příběh. Neustálé ponechávání otevřených vrátek vede ke koncům ala Lost.

28.8.2018 | 19:38:13
sFík

„Cítí zodpovědný“ to je jen že se chce dál živit na SW svými nedokonalými báchorkami… afff…

28.8.2018 | 22:49:51
Mistr Ezra

Kdy už dajú nové dily star wars povstalci

18.8.2019 | 11:32:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nově přidané postavy

V průběhu čtvrté řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Star Wars svět nemohl být pochopitelně dlouho bez seriálu a než se dočkáme toho hraného, můžeme se už na podzim těšit na animovaný seriál, který bude mapovat období po konci Občanské války. Ve středu dění bude mladý pilot, který se vydá špehovat První řád.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců