Star Wars: Rebels
77/100 - 130×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

Dave Filoni se pochlubil s kresbou, jak Ahsoka Tano a Sabine Wren pátrají po ztraceném Ezrovi

Dave Filoni se pochlubil s kresbou, jak Ahsoka Tano a Sabine Wren pátrají po ztraceném Ezrovi

Seriál Star Wars: Rebels si bohužel odbyl již svůj konec, ale fanoušci stále doufají v pokračování a dovyprávění příběhu Ezry Bridgera, který se ztratil neznámo kam. Dave Filoni, původní tvůrce seriálu, na volání fanoušků odpověděl kresbou, jak hlavní postavy svého ztraceného přítele hledají.

11 0
7.3.2019

Na konci čtvrté série se Ezra Bridger obětoval pro své Povstalce a Purrgilové ho odtáhli společně s Thrawnem do neznámých končin, kde je dost možná Ezra doteď. Po válce se Sabine Wren rozhodla, že se vydá Ezru hledat. A neměla být na to sama, po cestách ji provází Ahsoka Tano. Jak ovšem příběh pokračoval?

To nevíme. Dave Filoni doufá v pokračování (alespoň v nějaké podobě, nemusí to být konkrétně další seriál). Jelikož spoustu fanouškům chybí nové díly a nikdo neví, zda se pokračování dočkáme, nyní se Filoni pochlubil se svou vlastní kresbou, kde Sabine a Ahsoka na nějaké sněžné planetě Ezru hledají. Má už Dave Filoni částečně vymyšlené, kde se Ezra nachází? Filoniho talent a kresbu můžete posoudit níže:

Diskuze /6

atr30

radšej nech už pustia nove klonove vojny

7.3.2019 | 16:59:34
the Grand Inquisitor

Můžu poprosit o změnu designu ke klonovým válkám?

#3 tom99
7.3.2019 | 17:23:58
tom99

#2 the Grand Inquisitor: To napiš na web Klonových válkek nebo adminovi, já ten web nespravuji :-)

webmaster
9.3.2019 | 9:35:07
derill129

Posledná séria kolonových vojen bude až v 2020

#6 Camaris
31.7.2019 | 17:20:28
Mistr Ezra

Kdy už dajú nové dily star wars povstalci

18.8.2019 | 11:31:26
Camaris

#4 derill129: Doplním, že to mát být v únoru.

9.10.2019 | 18:20:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Zajímavosti

První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

Seriál Ahsoka má naplánovanou premiéru na rok 2023. Bohužel jsme se nedočkali očekávaného traileru, nicméně alespoň nám byl poskytnut první pohled na hranou Sabine Wren. Není žádným tajemstvím, že seriál bude jakýmsi pokračováním staré party Povstalců.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Propojené seriály

Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

Animované seriály nejsou pouze pro děti. Dave Filoni má stále čím větší podíl na celkových Star Wars a nebojí se propojovat animované projekty s těmi hranými. Nyní jsme se dočkali dalšího důležitého debutu postavy, kterou jsme doposud viděli pouze v animovaném seriálu.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů
Reklama