Star Wars: Rebels Drobné střípky ze zákulisí od dabérky Sabine

Drobné střípky ze zákulisí od dabérky Sabine

Drobné střípky ze zákulisí od dabérky Sabine

Jelikož okurková sezóna právě začala, není na škodu se podívat například do zákulisí seriálu Rebels. Proto vám přinášíme krátký článek, ve kterém své pocity ze seriálu shrnuje Tiya Sircar, která již od první řady dabuje postavu Sabine Wren.


7 0
16.8.2017

Pětadvacetiletá herečka Tiya Sircar dabuje v seriálu Star Wars: Rebels Sabine Wren. Comicbook.com ji vyzpovídal, a tak vám přinášíme to nejdůležitější z jejich společného rozhovoru. Sircar pro začátek zmínila, že všichni byli smutní, když byla čtvrtá řada oznámena jako finální. Nicméně seriál spěje ke konci a dalo se to čekat, nicméně pro Sircar to bylo překvapení.

Sircar si pochvalovala ostatní kolegy, kteří jsou podle ní velice přátelští, empatičtí a naprostí fanoušci Star Wars, kteří doslova hltají celou ságu. Je pro ně velkou poctou, když se ve studiu setkají například s Jamesem Earlem Jonesem, který daboval Darth Vadera. Podobné to bylo i ve třetí sérii s Forestem Whitakerem (Saw Gerrera) či Genevieve O'Reilly (Mon Mothma).


(Těšíte se na Sabine ve čtvrté řadě? Foto: DisneyXD)

Co se velice povedlo, je hereččino ovlivňování vývoje Sabine a naopak. Dave Filoni a ostatní tvůrci mají přibližnou představu, jakým směrem by se mohla v dalších sériích postava vyvíjet, ale až když postavě někdo vdechne svůj hlas, plány se začnou mnohdy měnit. Něco podobného se stalo i u Sabine. Sama Sircar neví, zda ona víc ovlivňuje vývoj své postavy, či Sabine ji v osobním životě.

Sircar dále řekla, že stále neví, jak dopadne její postava. Zatím je jasné, že v suchu je pouze Hera Syndulla, která přežila události filmu Rogue One a dostala se i na bitvu na Endor. Skoro potvrzenou postavou, která také přežije, je Rex. U zbytku ale stále visí jeden velký otazník. Sircar se přiznala, že stále neví, jak její postava v seriálu dopadne.

Tiya také řekla, že je velice obtížné poskytovat rozhovory novinářům během vysílání seriálu. Když se například vysílá druhá série, dabéři už aktuálně pracují na třetí. Když pak Sircar dostane otázku na události uprostřed druhé sezóny, někdy neví, co má odpovědět, protože ona tuto epizodu natáčela například před osmnácti měsíci. Někdy je těžké si v hlavě srovnat, co říct může a co nemůže, zda už to, co má na jazyku, bylo už v odvysílané epizodě. Pravidelné opakování děje je tedy nezbytné.

Další příběh Sabine jsme mohli sledovat letos v létě, kdy se Wren dočkala své vlastní epizody v seriálu Forces of Destiny. Těšíte se?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás