Star Wars: Rebels Důležité informace před zítřejší premiérou

Důležité informace před zítřejší premiérou

Důležité informace před zítřejší premiérou

Jaké postavy z filmů se v seriálu objeví? A jaké se vrátí z první řady? Pojďme se podívat, na co všechno se můžeme těšit ve druhé řadě Star Wars Rebels.


5 0
14.10.2015

První důležitá informace je ta, že druhá řada bude mít celkem 20 epizod. K tomu není připočítán speciální díl The Siege of Lothal, což byla úvodní epizoda s dvojnásobnou stopáží. Předvánoční pauza nás zřejmě čeká po šesté epizodě, kdy 27. listopadu budou odvysílány rovnou díly dva (Wings of the Master a Blood Sisters), situace se ale pochopitelně může změnit. Stejně jako u Clone Wars se postupně bude každou řadu lepšit animace, což je rozhodně dobrá zpráva. Většina fanoušků si na animaci stěžovala.

A teď už ke konkrétnějším novinkám. Darth Vadera budeme vídat skutečně častěji, jak napovídaly promo materiály. Pozornost bude přesto soustředěna na dva nové Inkvizitory. Bude se jednat o Pátého bratra (Fifth brother) a Sedmou sestru (Seventh sister). Obě nové postavy budeme vídat pravidelně. Zatímco Pátý bratr bude pronásledovat primárně Povstalce, Sedmá sestra půjde hlavně po krku Ahsoce, o které nyní už Vader ví, že žije.


(Noví Inkvizitoři budou ve druhé řadě zatápět hlavním postavám. Foto: DisneyXD)

Clone Wars posílí hlavní řady právě zmíněná Ahsoka Tano. Tu doplní kapitán Rex a kloni Wolffe a Gregor (více informací najdete v našem starším článku). Pirát Hondo Ohnaka přežil Klonové války a objeví se rovněž v seriálu. S účastí Landa Calrissiana můžeme také počítat.

Z postav, které jsme poznali v první řadě, se určitě vrátí gangster lothalského podsvětí Cikatro Vizago. Bude zajímavé, kdy a kde se tato postava objeví, protože hlavní postavy se zaslíbily, že se na Lothal už nikdy nevypraví. Zároveň můžeme počítat i s rodiči Ezry Bridgera (Ephraim a Mira), ať už v jakékoliv formě. Buď je uvidíme ve flashbacku, nebo nás může čekat i překvapující zjištění, že stále žijí. Posledním navrátilcem z první řady je Azmorigan, se kterým se posádka Ducha setkala, když je dostal do potíží Lando.

Co říkáte na účast vracejících se známých postav z filmů? Budete nadále sledovat Star Wars Rebels?

Diskuze /9

Quinzel

Hm zajímalo by mě, co se stalo s těmi 6 sestrami. :-D Když bude v seriálu Lando, tak by se tam mohl objevit i Han, když je jen o 3 roky mladší. Taky čekám kdy se objeví Maul, když mu Sidious řekl, že pro něj má plány, tedy pokud nezemřel v nějakých knihách o kterých nevím.

#2 Rob2
14.10.2015 | 19:11:40
Rob2

#1 Quinzel: Maul přece zemřel hned v Star Wars 1

#3 JohnyTSK #7 Quinzel
14.10.2015 | 19:25:58
JohnyTSK

#2 Rob2: prežil to. keď si pozrieš tuším 4 sériu clone wars tak sa tam objaví sa

#5 Rob2
14.10.2015 | 19:57:41
Vystrk

rebels jsem zkusil pilot a nesedlo mi to… asi proto, že už mi není 15 :D mimochodem, neví náhodou někdo nějaké info o chystaném seriálu Star Wars Underworld??

#6 tom99
14.10.2015 | 21:03:48
Rob2

#3 JohnyTSK: A jakej díl?

14.10.2015 | 21:25:55
tom99

#4 Vystrk: Tenhle seriál byl hrozně dlouho v přípravě a to ještě v době, kdy licenci na Star Wars nekoupilo Disney. Od té doby nebylo o Underworld slyšet, je možné, že Disney změnil plány. Sice uvažuje o hraném seriálu, ale stále nevíme, o čem byl měl pojednávat.

webmaster
14.10.2015 | 21:56:25
Quinzel

#2 Rob2: Neumřel, podívej se na TCW 3–5 Sérii a TCW je canon k filmům.

#8 Lio
15.10.2015 | 10:56:40
Lio

#7 Quinzel: už je to nějaký pátek co jsem to viděl ale neporazil Maula a jeho bráchu Palpatin ?

#9 Quinzel
15.10.2015 | 19:27:34
Quinzel

#8 Lio: Sidious zabil Savage, pak porazil Maula a ten ho prosil o slitování, Sidious mu řekl, že ho nezabije, protože pro něj má jiné plány, tudíž se zřejmě objeví v Rebels. Režisér je pořád Dave Filoni a když ho nenechal v TCW zemřít, tak pro to měl zřejmě dost dobrý důvod.

16.10.2015 | 10:01:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav titulků

Epizoda S04E03: In the Name of the Rebellion: Part II

cz50%

Překlad zajišťuje: @Gripe, @LordDaureen, @Geek's Idea@Zero

Sedí na verze:

WEB-DL.x264

Omlouváme se, ale bohužel z důvodu nedostatku času, bude v současné době vydávání titulků značně opožděno.

Reklama

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Zajímavosti

Saw Gerrera svými drsnými metodami dává na frak i Povstalcům

Saw Gerrera svými drsnými metodami dává na frak i Povstalcům

Poslední dvě odvysílané epizody odkazovaly na filmy Nová naděje a Rogue One opravdu hodně. Do seriálu se vrátil Saw Gerrera, který otevřeně přiznává, že s metody Povstalců nesouhlasí. Zatímco oni vyčkávají, Saw jedná. Co vše se v epizodě stalo a jak vidíme čtvrtou řadu po pár dílech?

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás