Star Wars: Rebels Epizoda zaměřená čistě na Sabine

Epizoda zaměřená čistě na Sabine

Epizoda zaměřená čistě na Sabine

V epizodě Blood Sisters jsme se dozvěděli něco více o Sabine Wren, která je sice v seriálu od začátku, ale prostor příliš nedostala. Nyní konečně přišla její chvíle a my tak víme něco málo o jejím původu.


4 0
25.11.2015

Zatímco minulá epizoda Wings of the Master byla převážně o Heře Syndulle, díky epizodě Blood Sisters toho zase víme o něco víc o Sabine Wren. Nebo aspoň trochu. O minulosti na planetě Mandalore a případném propojení s Dead Watch jsme se bohužel nic nedozvěděli.

V epizodě potkáváme Ketsu Onyo, bývalou kamarádku Sabine, se kterou chodily na Imperiální akademii, později spolu odtud utekly a staly se z nich námezdní lovkyně. Zatímco Sabine nebyla spokojená se svým životem a přidala se na Lothalu k povstalecké buňce, Ketsu zůstala lovkyní až do nynější doby. Z rozhovorů mezi Sabine a Ezrou vyplývá, že Ketsu zřejmě nevidíme naposledy.


(Přidá se Ketsu k Povstalcům? Foto: DisneyXD)

Problém v epizodě je ten, že nám díl neřekl prakticky nic nového a vše o Sabine a Ketsu jsme věděli z kratičké synopse k epizodě Blood Sisters, kterou jsme vám přinesli v jednom ze starších článků. Samotná epizoda nepřinesla poměrně nic nového, děj se nepohnul a Rebels bohužel sklouzávají k těm horším epizodám, které jsme mohli vídat především v první polovině minulé série.

Zmínka Baila Organy a organizace Black Sun potěší, stejně tak výskyt droida R2-D2, ale odkazy na filmy a Clone Wars ne vždy epizodu zachrání. Musíme jen doufat, že příští epizody budou kvalitnější stejně tak jako finále minulé řady a začátek té současné.

V příští epizodě Stealth Strike budou Ezra se Satem uneseni novou imperiální lodí a Kanan se bude muset vydávat za stormtroopera, aby své přátele zachránil. Jak to asi všechno dopadne? Co zatím říkáte na druhou řadu Rebels?

Diskuze /5

Blackhand47XD

Zatím nejslabší díl, přišlo mi fakt ubohé, jak se holky zase rychle zkámošily… To je jako kdyby Obi-Wan Anakinovi všechno odpustil a byli by zase jako bráchové.

#2 tom99
webmaster
25.11.2015 | 18:16:16
tom99

#1 Blackhand47XD: Bohužel. Tahle epizoda mi zase jasně ukázala, jak Clone Wars jsou mnohem chytřejším seriálem…

#3 Quinzel
webmaster
25.11.2015 | 18:57:33
Quinzel

#2 tom99: Děláš jako by první a druhá série TCW byly něco extra, hrozně se mi líbí jak všichni porovnávají seriál s jednou sérií, či pár díly se seriálem co má za sebou několik sérií, TCW měl špatné epizody stejně jako je mají i Rebels, každopádně by to chtělo nějaký pořádný story arc a ne samé filler epizody.

#4 Blackhand47XD #5 tom99
25.11.2015 | 19:20:23
Blackhand47XD

#3 Quinzel: Pokud porovnám první dvě série obou seriálů tak pořád vede TCW, ale to bude také tím, že mám radši prequely než původní trilogii.

webmaster
25.11.2015 | 21:22:52
tom99

#3 Quinzel: Tak spíš jde o to, že v Clone Wars se NĚCO dělo. Pár dílů jsme sledovali události v senátu, později jsme prozkoumávali chování klonů, poznávali jsme spoustu Jediů a postav, které se jen ve filmu mihly… Rebels se zaměřují pouze na pár postav a ve většině dílů o tolik nejde. Pokud mám zatím hodnotit, tak Clone Wars je dospělejším, chytřejším a skvěle doplňujícím seriálem k filmům. Bohužel u Rebels nestačí jen to, že občas zahraje Williamsova hudba či nám daná scéna připomíná nějakou z Epizody IV…

webmaster
25.11.2015 | 22:52:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav titulků

Epizoda S04E03: In the Name of the Rebellion: Part II

cz50%

Překlad zajišťuje: @Gripe, @LordDaureen, @Geek's Idea@Zero

Sedí na verze:

WEB-DL.x264

Omlouváme se, ale bohužel z důvodu nedostatku času, bude v současné době vydávání titulků značně opožděno.

Reklama

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Zajímavosti

Saw Gerrera svými drsnými metodami dává na frak i Povstalcům

Saw Gerrera svými drsnými metodami dává na frak i Povstalcům

Poslední dvě odvysílané epizody odkazovaly na filmy Nová naděje a Rogue One opravdu hodně. Do seriálu se vrátil Saw Gerrera, který otevřeně přiznává, že s metody Povstalců nesouhlasí. Zatímco oni vyčkávají, Saw jedná. Co vše se v epizodě stalo a jak vidíme čtvrtou řadu po pár dílech?

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás