Star Wars: Rebels Ezrova temná stránka

Ezrova temná stránka

Ezrova temná stránka

V epizodě Legacy jsme se konečně dozvěděli něco o osudu Ezrových rodičů. Jaký dopad můžou mít nová zjištění na Ezrovu budoucnost? Je možné, že by se přidal k Temné straně?


6 0
15.12.2015

Zatímco Impérium se svými Inkvizitory a agentem Kallusem útočí na povstaleckou základnu na Garelu, Ezra se vydává hledat své rodiče, které jsou nejspíše naživu. Ezra se tak upne na novou naději s myšlenkou, že by je mohl znovu vidět. A pochopitelně se v něm v průběhu epizody mísí několik pocitů.

Být Jediem není snadné, děti citlivé na Sílu jsou už jako malé odvedeny do Chrámu, kde podstoupí náročný jedijský výcvik, a se svými rodiči se následně už nestýkají. Jakékoliv city můžou vést k naprosto jinému přemýšlení jedince a i třeba k přestoupení k Temné straně Síly. Ostatně to se stalo Anakinu Skywalkerovi.


(Dokáže Kanan zkrotit Ezrovy pocity? Foto: DisneyXD)

V epizodě Legacy je krásně vidět, jak Ezru ovlivňuje jakákoliv zmínka o jeho rodičích. Všimněte si, že při útěku z Garelu začal být Ezra zuřivý, nemilosrdný a zbrkle uvažující. Hravě porazil Kalluse a bezmyšlenkovitě se vrhl na Pátého bratra a Sedmou sestru. Troufám si říct, že souboj mezi nimi a Ezrou by byl rozhodně zajímavější než v předchozí epizodě a Ezra by určitě po nějaký čas aspoň s Inkvizitory držel krok.

Ve chvíli, kdy mladý Bridger zjistí, že jeho rodiče jsou přece jen mrtví, se mu převrátí svět znovu naruby. Upínal se totiž na falešnou naději. Tyto nové skutečnosti nejspíše navždy změní Ezrovu osobnost a zřejmě je nyní v nejzranitelnější fázi, kdy by mohl být zlákán Temnou stranou. Seriál je pochopitelně pro děti a zřejmě nemůžeme čekat, že by Ezra změnil stranu. Nebylo by to ale příjemné oživení?

Diskuze /7

Rob2

Rozhodně by to bylo fajn a na konci série by poklekl před Vadrem nasadil masku a řekl by od teď jsem Kylo Ren :)

#3 Blackhand47XD
15.12.2015 | 15:14:31
Jaroslaw

Jako kdyby to byl seriál pro starší a byla by možnost těšit se na to, že Ezra třeba i na několik epizod přejde na temnou stranu… to by byla pecka.

Pořád máme naději, že aspoň na kousek epizody si chlapech přičichne k temnotě ;-)

15.12.2015 | 15:35:36
Blackhand47XD

#1 Rob2: Herec Kyla je mladík, Ezra by měl být stejně starý jako Luke.

#4 Rob2 #6 nowas
webmaster
15.12.2015 | 15:47:02
Rob2

#3 Blackhand47XD: Může použít temnou stranu, aby omládl. Císař taky nebyl nejmladší. :)

15.12.2015 | 20:20:08
sparrox

Každopádně by seriál měl končit smrtí všech jediů protože Yoda říká Lukovi v epizodě VI že niní je poslední jedi.

17.12.2015 | 19:34:23
nowas

#3 Blackhand47XD: Darth Krayt byl skoro dospělí když se mlady Anakin přidal k Jedi.. a založil nový Sithský řád po tom co Darth Vader a Imperátor zemřeli :-D takže myslím že věk tady nehraje roli.. každopádně on Kylo není :-D

#7 sparrox
18.12.2015 | 12:26:42
sparrox

#6 nowas:Kylo je syn Hana Sola

19.12.2015 | 21:49:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás