Star Wars: Rebels Filoni: Anakin a Ahsoka se viděli těsně před Pomstou Sithů

Filoni: Anakin a Ahsoka se viděli těsně před Pomstou Sithů

Filoni: Anakin a Ahsoka se viděli těsně před Pomstou Sithů

V poslední epizodě Shroud of Darkness se Ahsoka zmínila, že viděla Anakina těsně před pokusem o záchranu kancléře Palpatina. Proč se setkala se svým bývalým mistrem? Na to nám dal odpověď tvůrce seriálu Dave Filoni.


10 0
15.3.2016

Naposledy jsme viděli Ahsoku a Anakina spolu ve finále páté řady Clone Wars, ale zničehonic se v epizodě Shroud of Darkness Ahsoka Ezrovi zmínila, že Anakina viděla těsně před událostmi filmu Pomsta Sithů. Sama Ezrovi totiž řekla: „Naposledy, co jsem ho viděla, tak běžel zachránit kancléře, pak se všechno změnilo. Válka skončila a Jediové byli obviněni z vlastizrady. Jeden po druhém byli loveni.“

Matt Lanter (Anakin Skywalker) a Ashley Eckstein (Ahsoka Tano) se vyjádřili ke svému utajovanému setkání v seriálu. Věděli, že se jejich postavy setkaly i po událostech páté řady?


Ani náhodou. Dave Filoni, tvůrce seriálu, rád drží informace pod pokličkou. Ale Dave si je vědom, že pokud bychom tuhle informaci potřebovali vědět, ihned by nás zasvětil.

(Proč se Ahsoka setkala s Anakinem těsně před událostmi Pomsty Sithů? Foto: DisneyXD)

Dave se k setkání mistra a jeho bývalé učednice vyjádřil následovně:

Snažil jsem se divákům dát co nejvíce nápověd, co se asi tak mohlo stát poté, co Ahsoka opustila chrám Jediů. Prozatím musíte vycházet z toho, co nám postavy v seriálu řekly. Takže pokud Ahsoka řekla, že Anakina viděla těsně před záchranou kancléře, tak je to pravda, protože Ahsoka přeci nelže. Anakin a Ahsoka se skutečně viděli. Ahsoka byla součástí jedné velice důležité mise na konci Klonových válek. Chtěli jsme ještě odvyprávět jeden důležitý příběh malé Ahsoky a nebyl jsem si vůbec jistý, zda ho někdy odvyprávíme, když seriál Clone Wars skončil. A teď už jsme skutečně blízko, abychom vám ten příběh řekli. Jsem z toho tak nadšený.

Z rozhovoru je patrné, že bychom se mohli dočkat nějakého flashbacku, který by nám pomohl zjistit více o tajné misi a setkání mezi Ahsokou a Anakinem. Jednalo by se vůbec o jednu z časově „nejbližších“ scén k Epizodě III. Proč se Ahsoka s Anakinem setkala? Co byla ta tajná mise? A přežije vůbec Tano druhou řadu Rebels, když bude čelit Darth Vaderovi?

Diskuze /6

kutas

zajímavé myslím si že měla za úkol odhalit totožnost Dartha Sidiuse

15.3.2016 | 19:39:41
Tony-Z

No a nemohla se s ním náhodou setkat ještě během děje Epizody III? Když se Mace Windu vydal Palpatina zatknout, tak mu Anakin taky běžel na pomoc a hlavně už do konce války zbývaly jenom hodiny, nikoliv dny.

#3 tom99
15.3.2016 | 20:20:22
tom99

#2 Tony-Z: Že by Anakin navštívil Ahsoku a žádal o radu? To mě nenapadlo, je to celkem zajímavá úvaha :-)

#4 Tony-Z
webmaster
15.3.2016 | 21:01:35
Tony-Z

#3 tom99: Nvm. Každopádně to byla moje první myšlenka, už když Asoka vyřkla zmiňovanou pasáž v seriálu, protože mi připadalo, že před bitvou na začátku Epizody III by spíš řekla, že ho naposledy viděla nastupovat do stíhačky, chystat se do bitvy nebo tak něco. Ale aby (fyzicky) běžel zachraňovat kancléře, to mi sedělo spíš na událost o které jsem mluvil.

#5 Lee_CZ_
15.3.2016 | 21:18:24
Lee_CZ_

#4 Tony-Z: Taky to možná nemysleli doslovně to „běžel“ no nechme se překvapit :)

16.3.2016 | 0:56:02
Sputnik

V knihe Labyrint zla, ktora sa odohrava tesne pred epizodou III sa Obi-Wan a Anakin vydaju na misiu za dolapenim Dartha Sidiusa…odhalia viacero stop ktore neskor zavedu Mace Windu do opusteneho skladiska na Corusante , kde sa stretaval Sidius s Dookom…odtial zacne sledovat stopy ktore ich skoro zavedu az do samotneho palpatinoveho sidla..avsak tesne pred tym zautocia separatisti na mesto a vlastne zacne epizoda III…(v kniznej verzii spracovania tohto filmu Windu hovori Kenobimu ako nasli tieto stopy a ako zacina podozrievat ze sith sa moze skryvat medzi ochrankou kancelara…a doda ze jediny dovod preco neveri ze Palpatin je ten sith je fakt ze on sam uz ma tolko moci ze doslova vladne galaxii uz teraz…) tieto udalosti v sucastnosti nepatria uz do kanonu ( aj ked pokial ziadne udalosti nehovoria opak neoficialne platia)…avsak je mozne ze tvorcovia sa inspirovali a Anakinova misia do ktorej sa priplietla Ashoka mala podobny charakter…bonus na zaver ked sa Dooku dozvedel o tomto patrani varoval Sidiusa a navrhol mu aby usiel z Corusantu…ten povedal ze to nie je nevyhnutne ..zavolal Grievousovi a spravil svoj ehm samounos :D

16.3.2016 | 16:16:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E04: The Occupation

cz70%

Překlad zajišťuje: @Gripe, @LordDaureen, @Geek's Idea@Zero

Sedí na verze:

WEB-DL.x264

Omlouváme se, ale bohužel z důvodu nedostatku času, bude v současné době vydávání titulků značně opožděno.

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Zajímavosti

Saw Gerrera svými drsnými metodami dává na frak i Povstalcům

Saw Gerrera svými drsnými metodami dává na frak i Povstalcům

Poslední dvě odvysílané epizody odkazovaly na filmy Nová naděje a Rogue One opravdu hodně. Do seriálu se vrátil Saw Gerrera, který otevřeně přiznává, že s metody Povstalců nesouhlasí. Zatímco oni vyčkávají, Saw jedná. Co vše se v epizodě stalo a jak vidíme čtvrtou řadu po pár dílech?

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.