Star Wars: Rebels Hvězdné války jako seriál? Zájem má prý Netflix

Hvězdné války jako seriál? Zájem má prý Netflix

Hvězdné války jako seriál? Zájem má prý Netflix

Tři nové filmové epizody a tři filmové spin-offy studiím Disney a Lucasfilm zjevně nestačí. Podle nejnovějších zvěstí by svět Star Wars mohl ožít i v hraném seriálu. Respektive rovnou ve třech. A údajně by mohly vzniknout na Netflixu.


18 0
31.7.2015

Získá streamovací gigant Netflix další tučnou zakázku? Poté, co letos rozjel marvelovský svět se seriálem Daredevil a do konce roku uvede ještě Jessicu Jones (oba patří do týmovky Defenders, která na Netflixu dostane minimálně pět seriálů), se nejspíš schyluje k další velké události.

Podle informací webu Cinelinx se studio Disney (respektive Lucasfilm), které vlastní práva na Star Wars, chce dohodnout právě s Netflixem. Mluví se rovnou o třech hraných seriálech, které by doprovázely návrat Hvězdných válek na filmová plátna.


(Ožijí stormtroopeři i v televizi? Foto: Lucasfilm/Disney)

O tom, že se o seriálech uvažuje, jsme vám psali už letos v březnu. Seriál by měl totiž využít filmové kulisy, aby jeho produkce nebyla tolik nákladná, což jednoduše dává smysl.

Jestli se svět Star Wars rozroste po vzoru Marvelu, bude tomu tak podle webu Cinelinx nejspíš v roce 2017. Tedy po premiéře Epizody VII – Síla se probouzí (17. prosince 2015) a premiéře spin-offu Rogue One (16. prosince 2016). Zatím vůbec není jasné, zda se Netflix a Disney dohodnou, zda se rozpravy o seriálech skutečně vedou a už vůbec netušíme, o čem by seriály mohly být. Jejich možný vznik je ale vzhledem k přístupu filmových/tele­vizních studií v posledních letech více než logický. Doufejme, že se brzy dočkáme potvrzení či alespoň vyvrácení těchto zvěstí.

Diskuze /8

Fifipek

Tak nevím, tohle je prostě posvátná záležitost a bojím se, aby to nevypadalo ve finále jako Studio Kamarád na České televizi :/ Hvězdné války vždy byly postaveny na kvalitních tricích a to je odlišovalo od Star Treku, který vyjma pár filmů byl koncipovaný jako televizní studiová záležitost. Opravdu bych byl velice nerad, aby tato ikona utrpěla.

31.7.2015 | 12:51:11
adammov

Proč ne. Škoda, že všechny filmy, seriály ze světa star wars byly cíleny na děti. Dospélácké scifi to určite není a nikdy asi nebude. Star trek také nebyl moc dospělácky ale infantilnosti v něm nebyly, alespoň před „přerodem“ s Zachary Quintem.

#3 Fifipek
31.7.2015 | 13:38:27
Fifipek

#2 adammov: Star Wars zacílené na děti? To jako vážně? :D Souhlasím, že epizoda VI s infantilními medvídky nebo postava nenáviděného Jar Jara možná trošku vyšla vstříc i mladšímu publiku, ale rozhodně si nemyslím, že by Star Wars byly sci fi pro děti teda :D Taková epizoda V je solidní záležitost a pokud čekáš několikahodinové filozofování, tak si pusť Vesmírnou Oddyseu :) Star Wars možná nejsou úplně klasickým představitelem sci fi, ale pro děti, to sorry, to fakt ne :D

#5 adammov
31.7.2015 | 13:52:05
Moor8

Teoreticky proč ne? Ale osobně bych pro, aby se SW drželo filmů, popřípadě velmi kvalitních minisérií a Star Trek se držel seriálů. Poslední ST seriál sice moc nepovedl, ale stále je tam velký potenciál.

31.7.2015 | 15:08:08
adammov

#3 Fifipek: Prakticky každý film z SW kde se vyskytoval R2D2 a c3po byla infantilní. Byly tam samozřejme i temné chvilky, ale vždy nějak odlehčené. Už jen fakt, že práva na SW koupil disney svědčí o budoucím směru.

#6 Fifipek
31.7.2015 | 19:34:22
Fifipek

#5 adammov: To že práva na SW koupilo Disney Studio ještě neznamená, že z toho udelají srágoru pro puberťáky, na to si budeme muset ještě počkat :)

31.7.2015 | 19:44:23
tom99

Pokud si dobře pamatuju, tak o hraném seriálu už kdysi mluvil Lucas s McCallumem a pokud se nepletu, tak připravovali seriál o námezdních lovcích…

#8 Blackhand47XD
webmaster
1.8.2015 | 14:08:41
Blackhand47XD

#7 tom99: Viděl bych to tak, že minimálně jeden z nich se jim bude věnovat, ať už Boba Fettovi, Cad Baneovi nebo skupině nových či starých tváří (Bossk, Dengar..)

webmaster
1.8.2015 | 19:33:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás