Star Wars: Rebels Které postavy ze seriálu se objevily v Rogue One?

Které postavy ze seriálu se objevily v Rogue One?

Které postavy ze seriálu se objevily v Rogue One?

Dave Filoni před rokem sliboval, že seriál bude úzce propojený s filmem Rogue One: Star Wars Story. Těsně před premiérou ale žádná epizoda Rebels nesměřovala k událostem Rogue One. Jak to tedy nakonec bylo ve filmu? Které postavy se ve snímku mihly?


15 0
26.12.2016

Před premiérou jsme psali, že loď Duch, kterou využívají hrdinové seriálu Rebels, byla možná spatřena v jednom TV spotu. Po premiéře filmu to nakonec bylo potvrzeno. Duch je skutečně ve filmu! Dokonce ho můžeme vidět hned několikrát. Naši hrdinové, nebo alespoň ti, kteří stále žijí, se zúčastnili bitvy o Scarif a pomohli posádce Rogue One ukrást plány Hvězdy smrti.

Ve filmu jsme se dále dočkali jednoho odkazu na Heru Syndullu. Tu jsme sice neviděli přímo, ale během jedné scény na planetě Yavin 4 je v rozhlasu slyšet, jak si někdo žádá její přítomnost ve velínu. Ať se tedy stane v seriálu cokoliv, jasně tedy víme, že Hera přežije. Samozřejmě se tu nabízí šance, že hlasatel nevyvolával Heru (vyvolával generála Syndullu), ale myslel jejího otce Chama Syndullu.


(V závěru videa můžete vidět Choppera ve filmu.)

Cham Syndulla je sice také povstalec, na druhou stranu se spíše zajímá o svůj domovský svět Ryloth. Zbytek Povstání ho až tak nebere. Jelikož z angličtiny se nepozná, zda generalem Syndullou je myšlena Hera či Cham, rozhodnutí by bylo za normálních okolností na nás. Nicméně tvůrce Dave Filoni potvrdil, že hlasatel skutečně myslel Heru Syndullu.

Ve finále jsme se nakonec dočkali ještě jedné postavy, která dokonce byla vidět. Bylo to znovu na Yavinu 4 a jednalo se o droida Choppera, který je v jedné scéně vidět asi na dvě sekundy. Dokonce bystří fanoušci si mohli všimnout, že i zapípá. Chopper, Hera a loď Duch tedy definitivně přežijí konec seriálu Rebels. Co ale ti ostatní? Kdo z nich zemře?

Snad nám napoví seriál. Zatím se stále neví, zda třetí řada bude poslední, nebo nás v budoucnu čeká ještě nějaká. V druhé polovině třetí řady se ovšem objeví Saw Gerrara, další důležitá postava z Rogue One. Ve filmu bylo řečeno, že se jedná o bývalého extrémistu, který si na měsíci Jedha vytvořil své vlastní povstání ze svých věrných. V seriálu bychom se měli dočkat právě náznaku těchto událostí, které byly řečeny ve filmu.

Diskuze /4

Lex Luthor

Spoiler Zapomněli jste ještě na Vadera a Tarkina, ti se také objevili ve filmu a jsou i v Rebels.

#2 Blackhand47XD #3 thrawn404
26.12.2016 | 13:11:54
Blackhand47XD

#1 Lex Luthor: Ale nejsou to seriálové postavy – neobjevili se poprvé v animáku.

webmaster
26.12.2016 | 13:17:24
thrawn404

#1 Lex Luthor: jasne, to same napriklad bail a leia organa, ..

3.1.2017 | 12:57:27
Dante1

Snad všichni jsme si ve filmu minimálně jednou všimli lodi Ghost, ale je někdo schopen říct, jestli na jejích zádech je zadokovaný i Phantom?

13.1.2017 | 19:30:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás