Star Wars: Rebels Nové fotky ze Star Wars: Komu patří červený světelný meč?

Nové fotky ze Star Wars: Komu patří červený světelný meč?

Nové fotky ze Star Wars: Komu patří červený světelný meč?

Není lepšího dne, kdy odhalit nové fotky hrdinů připravovaného filmu Star Wars: Síla se probouzí, než v den 4. května. Právě dnes se totiž slaví den Star Wars. A vy se nyní můžete seznámit s částí hereckého obsazení, které se fotilo pro Vanity Fair.


12 0
4.5.2015

Komu patří červený světelný meč?

Jmenuje se Kylo Ren. A do paměti se vám zapsal jako ten maskovaný muž, který se v první upoutávce na Star Wars: Síla se probouzí ukázal se svým červeným světelným mečem se třemi zakončeními. Kyla hraje americký herec Adam Driver (Girls) a zamrzlá planeta, na které je fotka pořízena, by měla být údajně místem, kde se Kylo utká v souboji s hlavními hrdiny filmu.


A kdo jsou tedy hlavní hrdinové?

Hlavní postavou filmu je mladá dívka Rey (začínající herečka Daisy Ridley), kterou doprovází její společník droid BB-8 na pouštní planetě Jakku (nikoliv na Tatooine). Na její pouti ji bude doprovázet stromtrooper Finn (John Boyega – 24, Becoming Human). Oba dva jsme už viděli v prvních trailerech. Přidají se k nim samozřejmě také Han Solo (Harrison Ford) a Žvejkal (Peter Mayhew).

Pomáhat jim bude také herec Oscar Isaac (Robin Hood, X-Men: Apocalypse). Jeho postava Poe Dameron je pilot X-Wingu, který zároveň pracuje jako agent Odporu (The Resistance), jak si nyní ve filmu říká Aliance rebelů (Impérium je navíc pojmenováno jako First Order, tedy První řád). Než se setká s Rey a s Finnem, zastihneme ho údajně na misi zahrnující „jistou princeznu“ (Leiu?).

Další zajímavé fotky (např. s „novým Jabbou“) a informace najdete na webu Vanity Fair, níže si můžete pustit video z focení. Film Star Wars: Síla se probouzí má premiéru 17. prosince 2015. May the 4th be with you.

Thumbnail Play icon

Diskuze /6

Pimster

„kde se Kylo utká v souboji s hlavními hrdiny seriálu.“ Tím je myšleno jako SW Rebels nebo co?

#2 migthedragon
4.5.2015 | 18:23:50
migthedragon

#1 Pimster: Spíš jen píše tak často o seriálech, že se prostě spletl. Přeci jen objevit se tam zmínky o hrdinech ze SW rebels, tak by si to zasloužilo vlastní odstaveček :D.

#3 iHyi
4.5.2015 | 18:46:06
iHyi

#2 migthedragon: Jo, @migthedragon to vystihl přesně. Sorry :-)

webmaster
4.5.2015 | 18:55:45
Hurley

To fakt není na Tatooinu? To mě docela překvapuje.

webmaster
5.5.2015 | 7:28:25
V Ales

Ten Adam Driver mi přijde nic moc: trochu nesimpatickej, ale snad se pletu

5.5.2015 | 18:55:27
mato1326

Oscar Isaac (Robin Hood, X-Men: Apocalypse) – apocalypse by som sa nechválil, však to ešte ani nevyšlo a Robin Hood ktorý? Všetci čo prišli po verzii z roku 1991 s Kevinom Costnerom sú na prd.

Štve ma, že ten nový Star Wars, nevyzerá ako pokračovanie ale ako reboot a na obálke toho časopisu to ešte priznajú.

Máme tu príbeh, ktorý začína na púštnej planéte, pokračuje na zamrznutej planéte, potom tu máme Harrisona Forda, ktorý zachraňuje zadok hlavným hrdinom na púštnej planéte. A nesmieme zabudnúť na sitha, ktorý snáď vykradol šatník Vaderovi. Mne sa to zdá ako strašné klišé a gýč.

Nehovoriac, že tu máme černocha v zbroji bieleho stormtroopera a nebudem veľmi rozoberať ani sitský červený antikrist lightsaber z ktorého si na 4chane urobili takú prdel, že tento film Lucasfilm vážne nemôže myslieť vážne. Kdo ste tie 4chan lightsabre nevideli, tak sa pripravujete o infarkt smiechu.

7.5.2015 | 15:52:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E04: The Occupation

cz70%

Překlad zajišťuje: @Gripe, @LordDaureen, @Geek's Idea@Zero

Sedí na verze:

WEB-DL.x264

Omlouváme se, ale bohužel z důvodu nedostatku času, bude v současné době vydávání titulků značně opožděno.

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Zajímavosti

Saw Gerrera svými drsnými metodami dává na frak i Povstalcům

Saw Gerrera svými drsnými metodami dává na frak i Povstalcům

Poslední dvě odvysílané epizody odkazovaly na filmy Nová naděje a Rogue One opravdu hodně. Do seriálu se vrátil Saw Gerrera, který otevřeně přiznává, že s metody Povstalců nesouhlasí. Zatímco oni vyčkávají, Saw jedná. Co vše se v epizodě stalo a jak vidíme čtvrtou řadu po pár dílech?

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.