Star Wars: Rebels Odhalení: Ahsoka a Kanan se znají již z Chrámu jediů

Odhalení: Ahsoka a Kanan se znají již z Chrámu jediů

Odhalení: Ahsoka a Kanan se znají již z Chrámu jediů

Když byl Kanan Jarrus mladý, vystupoval pod jménem Caleb Dume. Nově pasovaný rytíř jedi si toho ze své krátké působnosti v Chrámu jediů bohužel moc nepamatuje. Nyní ale bylo odhaleno, že v určitý časový úsek se Kanan setkal v Chrámu s Ahsokou, která taktéž procházela padawanským výcvikem.


10 1
27.7.2017

Tvůrce seriálu Dave Filoni odhalil, že Ahsoka Tano a Kanan Jarrus se poprvé nepotkali na konci první série, ale již se nějakou dobu znali. Oba se totiž setkali v Chrámu jediů v dobách, kdy byli ještě oba malí padawani. Jelikož oběma nebylo moc let, ani jeden z nich si moc toho druhého nepamatuje. Co ale víme, tak Ahsoka byla vždy starší a působila jako Kananův mentor.

Divíte se, že si na sebe Ahsoka a Kanan moc nepamatují? Určitě se mezi vámi najde celá řada z vás, kteří si již dnes nepamatují všechny spolužáky ze školy. Je to zkrátka normální proces, kdy mozek nepoužívané věci vytěsňuje. Letos se Ahsoka a Kanan opět setkají a dost možná půjde o jejich poslední setkání. Čtvrtá řada Rebels dorazí na televizní obrazovky na podzim letošního roku.


Diskuze /5

Golradir

Ze školy si pamatuju všechny své spolužáky (pokud se spolužákem myslí to, že s tebou chodil do třídy), ať už z první základní školy(1–4), druhé zš(5–9), střední školy i vysoké školy. Akorát ze školkou mám problém no :D :D :D

#2 tom99
27.7.2017 | 19:44:05
tom99

#1 Golradir: Jo, jenže tady je to právě ten druhý případ, třídy asi v Chrámu jediů nebyly :-)

webmaster
27.7.2017 | 21:37:14
Lex Luthor

já už si naopak na pár spolužáků ze základky moc nepamatuji a ty se kterými jsem se po škole přestal stýkat jsem už taky vytěsnil takže chápu, že si Kanan a Ahsoka nepamatovali své setkání v chrámu jako padawani

27.7.2017 | 22:18:32
Michargo

Jo. Já si též sotva pamatuji spolužáky, se kterými jsem chodil do školy, a na mnohé se sotva vzpomenu, nemluvě o tom, že jsme se snad rozprášily po celé republice, takže kontakt s nimi neexistuje, krom jednoho a ten bydlí nedaleko ode mne. Takže je pochopitelné, že se navzájem zapomněly. Navíc když člověk dospěje, jako že vyroste, vypadá mnohdy jinak, i chová jinak, než za mladých let – tedy kolem někoho projdete pozdravíte, jdete dál a ani netušíte, že jste třeba ve školce byli nej kamarádi. Nebo se poznáte, ale už to není ono, když jste desítky let žily rozděleně, tak to působí tak, že si připadáte cizí a že nemáte nic společného. Je to prostě šílené… :)

#5 tom99
29.7.2017 | 8:48:54
tom99

#4 Michargo: A teď si představ, že přeživší z Chrámu se rozprášili ne po celé republice, ale po celé galaxii :-)

webmaster
29.7.2017 | 14:48:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E04: The Occupation

cz70%

Překlad zajišťuje: @Gripe, @LordDaureen, @Geek's Idea@Zero

Sedí na verze:

WEB-DL.x264

Omlouváme se, ale bohužel z důvodu nedostatku času, bude v současné době vydávání titulků značně opožděno.

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Zajímavosti

Saw Gerrera svými drsnými metodami dává na frak i Povstalcům

Saw Gerrera svými drsnými metodami dává na frak i Povstalcům

Poslední dvě odvysílané epizody odkazovaly na filmy Nová naděje a Rogue One opravdu hodně. Do seriálu se vrátil Saw Gerrera, který otevřeně přiznává, že s metody Povstalců nesouhlasí. Zatímco oni vyčkávají, Saw jedná. Co vše se v epizodě stalo a jak vidíme čtvrtou řadu po pár dílech?

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.