Star Wars: Rebels Plnohodnotná druhá řada Rebelů a hvězdná posila

Plnohodnotná druhá řada Rebelů a hvězdná posila

Plnohodnotná druhá řada Rebelů a hvězdná posila

Disney 2. října oznámilo svůj záměr obnovit Rebely pro druhou sezónu. Freddie Prinze Jr. (hlas Kanana) na svém twitterovém účtě napsal, že nahráli dvakrát více epizod, než bylo v první sezóně. Další informace se dozvíte v článku.


0 0
5.3.2015

Mohlo by to znamenat, že další sezóna bude už mít 22 dílů, jako to bylo běžné u Clone Wars. Další zajímavou zprávou je, že se v příští sezóně znovu setkáme s Landem, což potvrdil Sám Billy Dee Williams.

Nejnovější zprávou je, že se k obsazení přidala Freddieho manželka Sarah Michelle Gellar a ze seriálu se tím pádem stal skoro rodinný byznys. Sarah známe např. ze seriálů Buffy a Ringer.

Máme se tedy na co těšit, zatím to vypadá, že se nová sezóna začne vysílat na podzim.


Fotka: Disney XD.

Diskuze /4

Jaredus

koukal jsem na star wars rebound nebo tak nějak, byli to videa s rozhovory s tvůrci a dabéry a zmiňovali tam duben, takže je možné že opět začnou vysílat v dubnu

#3 Gripe
5.3.2015 | 18:57:04
Blackhand47XD

Kromě Landa by se měl objevit také Hondo Ohnaka, jehož dabér to taky potvrdil.

#3 Gripe
webmaster
5.3.2015 | 19:27:57
Gripe

#1 Jaredus: Co jsem koukal na oficiální FB stránky, tak tam jen psali, že se 2. série chystá. Myslím, že kdyby měli zase v dubnu začít vysílat, tak už by tam byly ukázky i datum kdy bude první díl. Ale určitě budu informovat tady na stránkách, až budu vědět víc.

#2 Blackhand47XD: Díky za info, zatím to vypadá na opravdu zajímavou sérii :)

webmaster
8.3.2015 | 14:32:28
Needle

U Honda Ohnaky jsem zvědav akorát na to, jak ho sejmou, jinak mě ta postava pramálo zajímá. Sarah Michel Gellar určitě potěší. V dubnu se bude vysílat něco v Anaheimu na nějaké události, ale nedočetl jsem se, zda se pak bude hned pokračovat dále.

26.3.2015 | 18:09:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás