Star Wars: Rebels Potvrzeno: Finále seriálu nebude končit bitvou o Scarif

Potvrzeno: Finále seriálu nebude končit bitvou o Scarif

Potvrzeno: Finále seriálu nebude končit bitvou o Scarif

Příští sezónu se dočkáme již poslední řady Star Wars: Rebels. Jelikož ve spin-offu Rogue One: Star Wars Story jsme se dočkali hned několika odkazů na seriál, nabízelo se, že finále bude mapovat první povstalecké vítězství nad Impériem – bitvu o Scarif. Nakonec tomu tak nebude.


12 3
8.5.2017

Ve filmu Rogue One: Star Wars Story jsme se dočkali hned několik odkazů na seriál Star Wars: Rebels. Viděli jsme přímo Choppera, následně hlasatel na Yavinu 4 vyvolával jméno kapitánky Hery Syndully a taktéž jsme se dočkali lodi Duch v boji o Scarif. Mnozí si tak mysleli, že finále seriálu bude mapovat tuto slavnou bitvu, kdy Povstalecká aliance poprvé poprvé vyhrála nad Impériem.

Tvůrce seriálu Dave Filoni to nyní vyvrátil. Poslední epizoda čtvrté řady bude mít zcela jiné zakončení a dle Filoniho se mu líbí víc. Zřejmě se v díle dočkáme bitvy mezi Povstalci a Impériem, ale někde jinde a z jiného důvodu. Automaticky se tak nabízí bitva o Lothal. O této planetě je v podstatě celý seriál a navíc se o jeho osvobození hovořilo již během událostí třetí řady.


(Takto bude vypadat Saw Gerrara ve čtvrté řadě. Foto: DisneyXD)

Mnohem zajímavější ovšem bude, zda Povstalci osvobodí Lothal či nikoliv. Nesmíme zapomínat, že první Povstalecké vítězství je skutečně bráno až v bitvě o Scarif, tudíž poslední epizoda Rebels musí mapovat jiné dobrodružství s trošku jiným výsledkem. Těžko říci, jak to celé bude. Dave Filoni také prozradil, že časem by bylo vhodné prozradit, kdo pilotoval loď Duch v bitvě o Scarif. Někdy by měla být tato otázka zodpovězena.

Ve čtvrté řadě se opět do seriálu vrátí Saw Gerrera v podání Foresta Whitakera. Animace postavy se oproti třetí řadě změnila a Saw už bude svým vzhledem připomínat Gerreru z Rogue One. V seriálu se objeví i jeho pomocníci Dvě trubky, které jsme rovněž mohli vidět v prvním spin-offu Star Wars. Také bylo potvrzeno, že na planetu Jedha se bohužel v seriálu nevydáme.

Jak byste chtěli, aby seriál skončil? Měl by někdo z hlavních postav zemřít?

Diskuze /8

Lex Luthor

Ach jo jako u clone wars tam jsem tajně doufal, že to skončí tím, že Grivus pronikne do Corusantu a unese Palpatina a pak ukáží bitvu o Corusant, bohužel nic stejně, jako v Rebels a jelikož je to pohádka pro děti moc nečekám, že posádka lodi duch až na Heru a Chopera pochcípá, spíš se dočkají jiného konce.

#2 nowas #3 strilac1
8.5.2017 | 17:32:48
nowas

#1 Lex Luthor: Kanan nebo Ezra umře.. a ten co přežije odejde do exilu.. beztak to bude proto že to zaviní jeden z nich.. Zeb buď přežije nebo půjde za svými lidmi.. to samé Sabine.. moc smrti nebude :-/ :-D

#4 Lex Luthor #7 JoshMcIntosh
8.5.2017 | 20:43:37
strilac1

#1 Lex Luthor: Však v prvních clone wars bylo jak unesl Palpatina. Tam se na to můžeš podívat. :D Ale je to hodně slabý :D

#5 Lex Luthor
8.5.2017 | 21:14:05
Lex Luthor

#2 nowas: Jo Sabine a Zeb se asi vrátí ke svým lidem a dál se k povstalcům už nepřipojí ted jenom zbývá vyřešit co s Jediaji mohl by je zabít Vader v posledním epickém boji, ale to se asi nestane spíš Jediajové selžou jako Yoda v epizodě tři přežijí, ale budou muset jít do exilu a dál se nezapojovat do dění v galaxii.

8.5.2017 | 21:32:18
Lex Luthor

#3 strilac1: Myslíš z roku 2003 to jsem viděl doufal jsem, že to udělají i v clone wars, ale aspon tam byl poslední epický boj Yoda vs Darth Sidius.

8.5.2017 | 21:33:41
Railbot

Tohle nevyhrávání vyhrávání mě strašně nudí. Rebelové se ze všeho vždy dostanou, Impriálové jsou evidentně po lobotomii nebo mají největší smůlu v celé galaxii. Tajně doufám, že aspoň někdo z hlavních postav natáhne bačkory.

9.5.2017 | 1:50:29
JoshMcIntosh

#2 nowas: Přesně to si myslím taky. Kromě Jediů nemají důvod někoho zabíjet a dětskému publiku nebudou servírovat nějaký masakr.

9.5.2017 | 17:11:32
JaraJ

Jak jsem začínal mít ve druhé řadě celou partu rád, tak teď je pomalu už nemůžu ani vystát. Kill them all! :D

10.5.2017 | 10:47:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E04: The Occupation

cz70%

Překlad zajišťuje: @Gripe, @LordDaureen, @Geek's Idea@Zero

Sedí na verze:

WEB-DL.x264

Omlouváme se, ale bohužel z důvodu nedostatku času, bude v současné době vydávání titulků značně opožděno.

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Zajímavosti

Saw Gerrera svými drsnými metodami dává na frak i Povstalcům

Saw Gerrera svými drsnými metodami dává na frak i Povstalcům

Poslední dvě odvysílané epizody odkazovaly na filmy Nová naděje a Rogue One opravdu hodně. Do seriálu se vrátil Saw Gerrera, který otevřeně přiznává, že s metody Povstalců nesouhlasí. Zatímco oni vyčkávají, Saw jedná. Co vše se v epizodě stalo a jak vidíme čtvrtou řadu po pár dílech?

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.