Star Wars: Rebels Představí nám tvůrci na Comic-Conu původně plánované finále The Clone Wars?

Představí nám tvůrci na Comic-Conu původně plánované finále The Clone Wars?

Představí nám tvůrci na Comic-Conu původně plánované finále The Clone Wars?

Seriál The Clone Wars šlapal jako hodinky, ale když Disney koupilo práva na Star Wars, dočkali jsme se pouze rozlučkové šesté řady a následně byl se seriálem konec. Nyní zničehonic vysvitla naděje, že bychom se mohli dočkat plánovaného finále seriálu. Co na tuto zprávu říkáte?

15 1
16.7.2018

Od 19. do 23. července bude probíhat možná jedna z největších (nejen) komiksových propagačních akcí letošního roku. Řeč je pochopitelně o Comic-Conu v San Diegu, kam se každoročně sjedou tisíce fanoušků, kteří chtějí slyšet ty nejžhavější novinky ohledně chystaných filmů a seriálů. Svůj panel tam pochopitelně budou mít i Star Wars. Tvůrci se rozhodně budou chtít ukázat s něčím velkým.

Čas běží a letos je to již deset let, co seriál The Clone Wars začal. Tvůrci pochopitelně k tomuto výročí chystají nějaké velké překvapení. Ostatně seriál byl velice důležitým milníkem pro všechny fanoušky předaleké galaxie. Díky Klonovým válkám jsme pochopili, co přesně se stalo během těch dlouhých tří let, kdy Republika naoko válčila se Separatisty. A možná většina fanoušků právě díky tomuto seriálu vzala na milost nepříliš oblíbenou prequelovou trilogii George Lucase.


(Ahsoka Tano – na začátku nenáviděná postava, na konci milovaná až do morku kostí. Foto: Disney)

Na internetu se začalo spekulovat, že by Dave Filoni a ostatní tvůrci mohli fanouškům na Comic-Conu představit poslední (plánovanou) epizodu seriálu. Seriál se sice dočkal svého konce, ale tvůrci měli v plánu několik dalších sérií, a zkrátka jako poslední epizodu uvedli právě tu, kterou měli kompletně hotovou. Na Comic-Conu bychom se ale mohli dočkat něčeho skutečně speciálního a nevšedního.

I herec a dabér Dee Bradley Baker (Rex) láká fanoušky a na svých sociálních sítích se zmínil, že by si žádný příznivec The Clone Wars neměl nechat ujít panel Star Wars. Dočkáme se tedy poslední epizody? Setká se v ní Anakin Skywalker se svou bývalou padawankou Ahsokou Tano? Nápadů na finále je hned několik a tento opravdu povedený seriál by si nějaké epické finále rozhodně zasloužil. Již za dva týdny budeme moudřejší.

Byli jste spokojeni s poměrně useknutým finále The Clone Wars? Zasloužil by si seriál nějakou tu epizodu navíc?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /6

Lex Luthor

Super byl bych rád kdyby ukázali, jak Grivus pronikl do Corusantu a unesl Palpatina

#2 tom99
16.7.2018 | 20:25:07
tom99

#1 Lex Luthor: A o tom si myslím, že by finále zrovna nebylo. Tuším, že i George Lucas se někde zmínil, že finále nikdy nemělo přesně navazovat na Epizodu III…

#3 Blackhand47XD
webmaster
16.7.2018 | 21:43:49
Blackhand47XD

#2 tom99: Mělo, ale tím způsobem, že Ahsoka jde bojovat na Mandalore a s Anakinem se naposledy setkává ve chvíli, kdy je povolán zachránit kancléře. Na Mandalore pak propuká rozkaz 66 a dál to známe.

webmaster
16.7.2018 | 22:37:45
Raiden123

No ak by to bolo tak,ze Ahsoka šla za Ventress a cestovali by spoločne,mohlo by to byť zaujimavé. Existuje totiž pribeh ktorý popisuje,že z Ventress sa stane niečo blizko k jediovi,ona povodne bola jedi padawan,len nedokončila tréning a v hneve zabila vojakov,ktorý zabili jej majstra,tak vznikla vždy nahnevaná Ventress,no po všelijakých eskapádach o dost neskor,začala svoj tréninmg od znova,ale nieje jedi ani sith,zmenila si meno,nechala si narásť vlasy a snažila sa ako tak prežívať,no ale celý popisaný príbeh pre Ventress nejak nedopadol dobre (neviem,či je to kanon príbeh,alebo neuznaná novela),no škoda,ak by to dopadlo inak,že sa proste schovala a čakala na vhodnú priležitosť,lepšie ako Maul a ukázať sa vo vhodný čas,trebarz by sa schovala ako dostojník impéria na nejakej odľahlej základni,to by nikto nečakal,ak by nikto neskúmal prečo nosí masku,vysvetlenú nejakým urazom,trebarz popáleninami a problémy s dýchaním,takto sa schovať všetkým na očiach,tak by to bolo rozhodne zaujímavé.

#5 Blackhand47XD
17.7.2018 | 9:48:20
Blackhand47XD

#4 Raiden123: Příběh je kanon, kniha vyšla i česky – Učeň temnoty.

webmaster
17.7.2018 | 11:04:27
Anonymous

Clone Wars je späť joooooooooooo­ooooooooooooo­oooo

19.7.2018 | 22:46:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nově přidané postavy

V průběhu čtvrté řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Star Wars svět nemohl být pochopitelně dlouho bez seriálu a než se dočkáme toho hraného, můžeme se už na podzim těšit na animovaný seriál, který bude mapovat období po konci Občanské války. Ve středu dění bude mladý pilot, který se vydá špehovat První řád.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců