Star Wars: Rebels První fotografie ze Star Wars: Rogue One

První fotografie ze Star Wars: Rogue One

První fotografie ze Star Wars: Rogue One

Premiéra Star Wars Anthology: Rogue One je sice plánována na 15. prosince 2016, ale první fotka se objevila již nyní. Spolu s ní vám přinášíme pár dalších informací o chystaném filmu.


16 0
15.8.2015

Server The Hollywoord Reporter dnes přinesl mimo první fotky také informace o obsazení. Ve filmu, kde se povstalci spojí za účelem ukradení plánů Hvězdy smrti se objeví Felicity Jones (kritikou a cenami ověnčené drama Teorie všeho), Ben Mendelsohn (Temný rytíř povstal, Bloodline), Diego Luna, Donnie Yen (Hrdina, Ip Man 1–3), Jiang Wen a Riz Ahmed.

Největšími lákadly ale budou pro seriálové fanoušky Mads Mikkelsen (Casino Royale, Hannibal), Alan Tudyk (Firefly, Con Man, Dollhouse) a oscarový Forest Whitaker (Hra na pláč, Úkryt, Poslední skotský král, Myšlenky zločince).


Foto: Disney

Film se bude odehrávat před událostmi Epizody IV: Nová naděje a bude tak trochu odklonem od standardní ságy. Přesto ale bude obsahovat známé prvky z starwarsovského vesmíru – půjde o nový příběh při zachování toho, co je podstatou ságy.

Diskuze /1

Needle

Když ten příběh zvládnou aspoň tak dobře jako byl napsán v knihách, tak budu spokojen. Už teď do toho vkládám větší naděje než do toho prznění poválečných událostí, které se zve Síla se probouzí…

18.8.2015 | 21:42:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav titulků

Epizoda S04E01: Heroes of Mandalore

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad zajišťuje: @Gripe, @LordDaureen, @Geek's Idea@Zero

Sedí na verze:

HDTV.x264-UAV

720p.HDTV.x264-UAV

Reklama

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Zajímavosti

Potvrzeno: Palpatine se v poslední řadě Rebels neobjeví

Potvrzeno: Palpatine se v poslední řadě Rebels neobjeví

Bohužel je tomu tak. Císař Palpatine sice ovládá celou galaxii právě ve chvíli, kdy naši Povstalci zlobí Impérium. Jeho výskyt se přímo nabízel již několik řad a nyní mohl být zpečetěn v závěrečné řadě. Nakonec tomu tak nebude. V nové řadě Palpatina a Iana McDiarmida nečekejte.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás