Star Wars: Rebels Starkiller z her se měl původně objevit v seriálu Rebels

Starkiller z her se měl původně objevit v seriálu Rebels

Starkiller z her se měl původně objevit v seriálu Rebels

Sam Witwer aktuálně prozradil, že když se vyvíjel seriál Star Wars: Rebels, režisér a hlavní tvůrce Dave Filoni si pohrával s myšlenkou, že místo Vrchního inkvizitora by Povstalce trápil samotný Galen Marek z her The Force Unleashed. Mrzí vás, že se tato vize nakonec neuskutečnila?


9 0
5.9.2017

Herec Sam Witwer je velikým fanouškem Star Wars, proto pro něj byla veliká čest, když mohl ztvárnit a nadabovat Galena Mareka (Starkillera) ve hře The Force Unleashed. Tuto roli si střihl i v pokračování, které zůstalo otevřené. Na třetí díl ovšem nikdy nedošlo a bohužel už asi nikdy nedojde. Byl sice v plánu, ale po odkupu práv Star Wars Disneym studio plány přehodnotilo.

Pro Sama to ale nebyl jediný výlet do světa Star Wars. Režisér Dave Filoni mu dal šanci ve třetí řadě Clone Wars, kde nadaboval Syna, mystické stvoření spojené se Silou z planety Mortis. Poté si Witwer nadaboval ještě ikoničtější postavu a to samotného Maula, kterému propůjčil hlas i v seriálu Rebels. S Maulem jsme se ale letos bohužel rozloučili.


(Starkiller v první hře, kdy se chystal na souboj s Darth Vaderem. Foto: Disney)

Nyní ale zpět k tomu hlavnímu. Když Dave Filoni začal pracovat na Rebels, zvažoval, že by Inkvizitorem mohl být samotný Galen Marek. Filoni se netají tím, že se mu hra The Force Unleashed, která mapuje období před Epizodou IV, velice líbí. Celá hra je ale bohužel už nekánonická, ale to neznamená, že si Filoni nemohl propůjčit pár elementů právě z této hry.

Filoni chtěl svou myšlenku doopravdy uskutečnit, ale nakonec mu to nepasovalo do příběhu. Seriál byl přeci jen myšlený pro děti a Galen Marek (a celkově celá hra The Force Unleashed) má poměrně temný podtón. Dave tedy musel Galena Mareka ze scénáře vyškrtnout a nahradit ho klasickým Inkvizitorem, kterému propůjčil hlas Jason Isaacs.

Co říkáte na tuto zprávu? Uvítali byste v seriálu Rebels Galena Mareka? A neudělal si Filoni tak trošku z Ezry Galena a z Kanana pak Kotu?

Diskuze /5

JoshMcIntosh

Pokud by byl jen z poloviny tak nadupaný jako ve hře (stahování křižníku z oblohy), tak by tzv rebely rozsekal ve dvou epizodách. Jinak slepý Kanan mi připomněl Kotu hned, ale Ezra=Galen to fakt ne :) Měl potenciál jen ve druhé sezoně a pak opět sklouzl k infantilnosti a neschopnosti.

5.9.2017 | 17:52:59
Lex Luthor

Rebels se přeci mohl vyvinout jako Clone Wars, ale ne necháme to jako seriál pro děti, pak se nedivte, že to zruší. Mě by se líbilo kdyby se tam objevil, jako nový inkvizitor, ale jestli by byl stejně dobrý, jako starkiller tak by Rebely rozsekal hmed v prvním díle a bylo by po seriálu

#3 Blackhand47XD
5.9.2017 | 18:54:32
Blackhand47XD

#2 Lex Luthor: Seriál ukončují, aby náhodou nezůstal neuzavřený jako právě Clone Wars. Nemá to nic společného s tím, že jej malá část fanoušků hejtí.

webmaster
5.9.2017 | 19:15:08
Rodann

V Povstalcích daboval také Palpatina. A Taky zněl v TFA a RO.

5.9.2017 | 22:15:24
Andy Pippkin

S tím jak tenhle seriál plive po skvělých předlohách postav, jako např. Thrawn jsem, a to říkám nerad, neskuečně rád, že se alespoň Starkillera rozhodli ušetřit.

12.9.2017 | 15:39:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav titulků

Epizoda S04E01: Heroes of Mandalore

cz1%
en100%
DOKONČENO

Překlad zajišťuje: @Gripe, @LordDaureen, @Geek's Idea@Zero

Sedí na verze:

HDTV.x264-UAV

720p.HDTV.x264-UAV

Reklama

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

4. řada

Nejoblíbenější postavy

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Zajímavosti

Potvrzeno: Palpatine se v poslední řadě Rebels neobjeví

Potvrzeno: Palpatine se v poslední řadě Rebels neobjeví

Bohužel je tomu tak. Císař Palpatine sice ovládá celou galaxii právě ve chvíli, kdy naši Povstalci zlobí Impérium. Jeho výskyt se přímo nabízel již několik řad a nyní mohl být zpečetěn v závěrečné řadě. Nakonec tomu tak nebude. V nové řadě Palpatina a Iana McDiarmida nečekejte.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás