Star Wars: Rebels V příští epizodě se objeví Cham Syndulla

V příští epizodě se objeví Cham Syndulla

V příští epizodě se objeví Cham Syndulla

Nezávislý bojovník za spravedlnost Cham Syndulla se objeví v epizodě Homecoming. Proč se vůbec v seriálu objeví? Bude planeta Ryloth opět v nebezpečí? A dozvíme se o Heře minulosti konečně něco víc?


3 0
17.2.2016

Jak už víme z traileru a rozboru, Cham Syndulla se znovu objeví. V Rebels se sice vysktne poprvé, ale fanoušci si ho můžou pamatovat z první série Clone Wars, kdy byla planeta Ryloth napadena Separatisty. A Ryloth bude středem pozornosti i v Rebels a tentokrát mu bude hrozit nebezpečí od Impéria.

(Získají Povstalci cenného spojence na svou stranu? Foto: DisneyXD)


Cham Syndulla je nezávislým bojovníkem za spravedlnost a Kanan Jarrus o něm už slyšel historky během Klonových válek. Sám ho považuje za vzor a vzhlíží k němu. To samé se bohužel nedá říct o Heře, která je jeho dcera, ale zřejmě má se svým otcem patřičné problémy. Připomínáme, že se v epizodě Homecoming mihne i Numa, kterou jsme měli rovněž vidět v Clone Wars.

24. února nás čeká epizoda The Honorable Ones, kdy budou muset překonat své odlišnosti Kallus a Zeb. Oba totiž nechtěně uvíznou na ledové planetě a aby přežili, musí spolu spolupracovat. Od premiérového dílu první řady se tyto dvě postavy nesnáší a Kallus je zodpovědný za smrt spoustu Lasatů, tak uvidíme, jak to této dvojici půjde.

Následně nás konečně čekají epizody, které obsahovaly nejzajímavější záběry z traileru. Druhá řada se pomalu blíží do finále.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás