Star Wars: Rebels
77/100 - 129×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

Imperátor

Imperátor

Ten, který nahradil Republiku Impériem. Ten, který vše vede

Sezóny 1
2018 - 2018

4. sezóna

O Imperátorovi se často v průběhu seriálu mluvilo, dokonce jsme slyšeli několikrát i jeho hlas, ale z masa a kostí se objevil až ve čtvrté sezóně. Když se Impérium snaží dostat do lothalského jedieského Chrámu, Imperátor je do celé situace velice zainteresovaný. Ví, že Chrám chrání spoustu tajemství, po kterých Sheev Palpatine sám touží. Impériu se ale nepodaří do Chrámu dostat, naopak mladému Ezrovi Bridgerovi ano. Ten tam zachrání Ahsoku Tano před jejím nelítostným osudem a oba se společnými silami s Imperátorem utkají. Naštěstí mu jen tak tak uniknou.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri96

jojo :)

6.3.2018 | 21:31:27
Blackhand47XD

Senát je zpátky!

webmaster, grafik
5.3.2018 | 19:38:32

Nově přidané postavy

V průběhu čtvrté řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Star Wars svět nemohl být pochopitelně dlouho bez seriálu a než se dočkáme toho hraného, můžeme se už na podzim těšit na animovaný seriál, který bude mapovat období po konci Občanské války. Ve středu dění bude mladý pilot, který se vydá špehovat První řád.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama