Star Wars: Rebels Yoda

Yoda

Yoda

Starý mistr, který radí novodobým Jediům

Sezóny 2
2014 - 2016


1. sezóna

Když Kanan Jarrus a Ezra Bridger navštíví Chrám jediů na Lothalu, k Ezrovi začne promlouvat mistr Yoda, který se v současné době ukrývá na Dagobahu. Yoda pomáhá Ezrovi pochopit, co to obnáší být jediem. Ezra si vůbec není vědom, že k němu promlouvá jeden z nejmoudřejších a nejtalentovanějších jediů v bývalé Republice.

2. sezóna

Když se Kanan, Ezra a Ahsoka Tano rozhodnou vrátit do Chrámu jediů na Lothalu, Yoda začne promlouvat ke všem třem. Kanan je pasován na rytíře a jeho výcvik je tak u konce. Ahsoka vidí svého bývalého mistra a začíná si uvědomovat, že jím není nikdo jiný než Darth Vader. Ezra si přímo promluví s Yodou a oba rozebírají, jak dosáhnout vítězství proti Sithům.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wolfinator1

Co dodat prostě Yoda, ale ta animace se nepovedla.

21.7.2016 | 23:30:55

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás