Star Wars Resistance (Star Wars: Odboj) S01E16: The New Trooper

S01E16: The New Trooper

S01E16: The New Trooper

Vojáci Prvního řádu narazí na Eilu a Kela, ztracené přeživší z Teharu, které hledá Kylo Ren. Jelikož je stromtroopeři spatřili, Kaz se musí za jednoho vojáka převléci a zjistit, co První řád všechno ví o dětech. Mezitím se dostává k velice zajímavým informacím o stanici Colossus.

cz sk
10.2.2019
420 000
22 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lex Luthor

Aspoň jsme konečně viděli jednoho stormtroopera bez helmy, takže jedno plus.

18.2.2019 | 23:04:02
Bafomet42

No, abychom byli spravedliví, tak děti, které přežili genocidu, z nich minimálně jedno vykazuje jediské schopnosti. Nemluvě o tom, že vojáci Prvního řádu jsou idioti, žádní vycvičení klony. Zrovna tenhle příklad se dá ještě nějak obhájit, podcenění ohrožení a moment překvapení dělají své. Za mě to byl díl v němž se aspoň konečně dělo něco, co dává (trošičku) smysl.

14.2.2019 | 11:10:54
tom99

On by to byl dobrý díl, kdyby na to šli trošku jinak… Jak můžou dvě bezďácké děti porazit vojáka Prvního řádu v brnění a se zbraní v ruce? To mě na tom nejvíc sere…

webmaster, grafik
11.2.2019 | 7:42:15

Star Wars Resistance (Star Wars: Odboj)
35/100 - 4×

Star Wars Resistance(Star Wars: Odboj)

Nový animovaný seriál ze světa Star Wars nás tentokrát zavede před události Epizody VII. Poznáme tedy, jak se budoval Odboj generálky Organy a jak postupem času sílil První řád. V seriálu se objeví i několik známých postav z hraných filmů.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Disney XD | 22 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Christopher Sean (Kazuda Xiono), Liam McIntyre (Pyre), Nazneen Contractor (Synara San), Gwendoline Christie (Phasma), Suzie McGrath (Tam Ryvora), Myrna Velesco (Torra Doza), Jason Hightower (Imanuel Doza), Josh Brener (Neeku Vozo), Oscar Isaac (Poe Dameron), Scott Lawrence (Jarek Yeager), Lex Lang (Elrik Vonreg)

Stav titulků

Epizoda S02E09: The Voxx Vortex 5000

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Arbeus a @Horus8

Pokud má ještě někdo zájem o překlad, nebo o korekci seriálu Resistance, ozvěte se @tom99 do vzkazíku.

Novinky

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Aktuálně se vysílá pouze jeden Star Wars seriál, kterému se zatím nepodařilo pořádně oslovit dospělé publikum. Nicméně tvůrci nyní prohlašují, že mají v záloze připravené příběhy, které ocení i ti starší. Jenže budou se starší diváci na seriál stále dívat, když jim zatím show moc neříká?

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců