Star Wars Resistance (Star Wars: Odboj) S02E18: The Escape

S02E18: The Escape

S02E18: The Escape

Tam se rozhodne nadobro opustit První řád a kontaktuje Kaze, se kterým se setkává na planetě Castilon. Tam ovšem na ně čeká i První řád, který chce zničit Colossus jednou provždy. Kylo Ren dává jasné rozkazy ke zničení stanice. Ta se rozhodne bojovat o své holé přežití.

cz sk
26.1.2020
41 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Sbohem resistance, stejskat se nám nebude. :-/

19.6.2020 | 10:17:33
Lex Luthor

Droid je všechny zachrání mělo to potenciál, ale tvůrci to zazdili, jako vždy. Jediný animovaný seriál, který se opravdu povedl je Clone Wars

6.2.2020 | 17:15:15
rhobos

Líbilo by se mi, kdyby Tam zůstala u first orderu.. a pak sme se dozvěděli že ta ženská postava z RoS která dezertovala od first orderu byla právě Tam.. hezky by to spojilo tento seriál s filmem :D

29.1.2020 | 20:16:23
tom99

Konec odpovídal debilitě celého seriálu. Naprostá zbytečnost od Disneyho. Už nikdy více toto… Tento seriál zůstane zapomenout. Počkat? On skoro o něm ani nikdo není, tak vlastně není, na co vzpomínat…

webmaster, grafik
28.1.2020 | 21:01:37
xube

Neviem presne povedať čím to presne je, ale tento seriál sa mi páčil viac ako posledné tri Star Wars filmy. A áno, som si vedomý naivnosti a detinskosti, lenže narozdiel od filmov mal tento seriál niečo z pôvodných Hviezdnych vojen a nemalo to rozbitú logiku. Postavy sa niekam posúvali, síce tempom, ktoré je skôr pre detského diváka. Každopádne nemyslím si, že je to na ďalšiu sériu. No dúfam, že sa s postavami ešte niekde na ceste univerzom stretneme :-)

28.1.2020 | 1:10:20
johnsmith182

Škoda konce tohoto seriálu, ano je pro mládež, ale i tak si člověk oblíbil ty postavy a na Kolosu je klidně 30 postav, který má člověk rád a o kterých něco ví, což jinde moc není. Klidně mohli udělat další serii jak cestují vesmírem, bohužel hate od haterů Star Wars byl asi moc silný.

CAMARIS: to si asi nekoukal, pár lidí umřelo a to je dost netypicky, protože v disney seriálech nikdo neumírá, protože je to politika kanálu.

27.1.2020 | 23:48:07
Camaris

Fakt nezemřel nikdo! Ani jediná vedlejší, kladná, postava. Žádné křoví, ani droid, prostě NIKDO. Vítězství je nestálo vůbec nic.

Tento komentář, sem napsal 6.10. ,do první epizody druhé řady: ! " Pozitivně hodnotím Tam, která by se mohla stát krutopřísnou záporačkou. Bohužel to asi nedopadne. Počítám, že si ve velkém finále uvědomí, jak je první řád fuj fuj a všichni nakonec skončí v objetí happyendu." !

27.1.2020 | 22:16:19

Star Wars Resistance (Star Wars: Odboj)
45/100 - 8×

Star Wars Resistance(Star Wars: Odboj)

Nový animovaný seriál ze světa Star Wars nás tentokrát zavede před události Epizody VII. Poznáme tedy, jak se budoval Odboj generálky Organy a jak postupem času sílil První řád. V seriálu se objeví i několik známých postav z hraných filmů.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Disney XD | 22 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Christopher Sean (Kazuda Xiono), Scott Lawrence (Jarek Yeager), Oscar Isaac (Poe Dameron), Josh Brener (Neeku Vozo), Jason Hightower (Imanuel Doza), Myrna Velesco (Torra Doza), Suzie McGrath (Tam Ryvora), Gwendoline Christie (Phasma), Nazneen Contractor (Synara San), Liam McIntyre (Pyre), Lex Lang (Elrik Vonreg)

Stav titulků

Epizoda S02E18: The Escape

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Manca78
Překlad: @Arbeus a @Horus8 (do sedmého dílu druhé řady)

Pokud má ještě někdo zájem o překlad, nebo o korekci seriálu Resistance, ozvěte se @tom99 do vzkazíku.

Novinky

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Aktuálně se vysílá pouze jeden Star Wars seriál, kterému se zatím nepodařilo pořádně oslovit dospělé publikum. Nicméně tvůrci nyní prohlašují, že mají v záloze připravené příběhy, které ocení i ti starší. Jenže budou se starší diváci na seriál stále dívat, když jim zatím show moc neříká?

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců