Star Wars Resistance (Star Wars: Odboj) Přišel konečně bod zvratu, který celou sérii změní k lepšímu?

Přišel konečně bod zvratu, který celou sérii změní k lepšímu?

Přišel konečně bod zvratu, který celou sérii změní k lepšímu?

Dětský seriál Star Wars Resistance toho doposud neměl moc co nabídnout. Ovšem nyní se pomalu blíží závěr řady a dá se říci, že si tvůrci nechávali to nejlepší na konec. Nyní se v seriálu rýsuje zajímavá zápletka, která by konečně mohla oslovit i dospělejší publikum.

2 0
31.1.2019

Pokud pravidelně čtete naše články na webu, jistě víte, že se seriál zrovna nevyvíjí tím nejlepším směrem. Máme za sebou čtrnáct epizod a nejde vyloženě hovořit o tom, že by některý díl byl vysloveně výborný. Pár světlých okamžiků v seriálu rozhodně je, ale bohužel zatím vždy převládala negativa. Nicméně s dílem The Doza Dilemma by se konečně mohlo vše změnit.

Na scéně se opět objevili piráti, kteří na rozkaz Prvního řádu unesli Torru Dozu. První řád ovšem provedl mazaný trik, aby v očích Imanuela Dozy získal patřičný respekt, a hlavně to byla záminka, aby mohl První řád ovládat plošinu Colossus. Právě záporáci dostávali v první polovině řady málo prostoru a právě to celé show chybělo – společný nepřítel a pořádný zloduch.


(Bude První řád dostávat více prostoru? Foto: Disney)

Seriál se hned stává lepším, když vidíme na obrazovkách scény s Prvním řádem v čele s Phasmou, Pyrem a Vonregem. Navíc piráti vedení Kraganem Gorrem teď byli podvedeni a rýsuje se tu zajímavý konflikt na všech frontách. Synara San je společně s Jarekem Yeagerem jednou z nejzajímavějších postav, i když všichni asi můžeme tušit, že se nakonec přidá k našim hrdinům a zradí své piráty. Ovšem i tady může seriál překvapit.

Seriál se nicméně po čtrnácti dílech zvedl, nabídl kvalitní epizodu a přislib do budoucna. Zápletka se konečně začíná rozjíždět a bude zajímavé sledovat, jak První řád zcela ovládne plošinu. Trochu se ovšem bojíme nějakého pohádkového konce série. Nesmíme zapomínat, že i seriál Rebels, který byl určen pro dospělejší publikum, nakonec vždy končil vítězstvím Povstalců, i když první výhra byla zaznamenána v bitvě o Scarif.

Nabídne nyní seriál svým divákům lepší zábavu?

Diskuze /2

Lex Luthor

Hm tak uvidíme jak to skončí. Neví nikdo kde se dá stáhnout verze s originálním dabingem. Od 10 dílu nemůžu sehnat díl, který je v Angličtině. Na český dabing se mi koukat nechce.

#2 Bafomet42
31.1.2019 | 21:43:57
Bafomet42

#1 Lex Luthor: Fastsha**

1.2.2019 | 2:07:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E04: Hunt on Celsor 3

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Arbeus a @Horus8

Pokud má ještě někdo zájem o překlad, nebo o korekci seriálu Resistance, ozvěte se @tom99 do vzkazíku.

Novinky

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Aktuálně se vysílá pouze jeden Star Wars seriál, kterému se zatím nepodařilo pořádně oslovit dospělé publikum. Nicméně tvůrci nyní prohlašují, že mají v záloze připravené příběhy, které ocení i ti starší. Jenže budou se starší diváci na seriál stále dívat, když jim zatím show moc neříká?

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců