Star Wars Resistance (Star Wars: Odboj) Tvůrci potvrzují, které postavy se objevily ve finální bitvě o Exegol v Epizodě IX

Tvůrci potvrzují, které postavy se objevily ve finální bitvě o Exegol v Epizodě IX

Tvůrci potvrzují, které postavy se objevily ve finální bitvě o Exegol v Epizodě IX

Závěrečná bitva o galaxii byla ohromná a zúčastnilo se jí několik stovek či tisícovek lodí. Samozřejmě nechyběly ani lodě z animovaných seriálů a řada přišla i na ty ze seriálu Resistance. Které se tedy objevily? Článek obsahuje drobné spoilery z filmu The Rise of Skywalker.

3 1
30.1.2020

Pokud už jste viděli Epizodu IX, tak jistě víte, že v závěrečné bitvě o Exegol se objevila celá řada známých lodí ze Star Wars světa. Lando Calrissian musel mít opravdu dobré kontakty, když sehnal tolik posil. Pablo Hidalgo nyní po premiéře závěrečného dílu Resistance prozradil, kdo se finálního boje zúčastnil. I když jsme to mohli tušit již předtím, nemluvilo se o tom, aby někomu nebyl vyspoilerován konec seriálu Resistance.

(Tak kde jsou naše lodě? Foto: Disney)


Pablo Hidalgo prozradil, že Lando sehnal 14 tisíc lodí. Mezi nimi například nechyběl Ghost ze seriálu Star Wars: Rebels. Ze seriálu Resistance se konkrétně objevily lodě dvě, a to Fireball, loď Jareka Yeagera, a loď Torry Dozy. U druhé jmenované je zřejmě jednoduché odhadnout, kdo ji řídil. U Fireballu nevíme, ale nejspíše to byl hlavní hrdina seriálu Kazuda Xiono.

Tvůrci dále prozradili, že režisér Epizody IX J. J. Abrams Star Wars opravdu miluje, a tak často komunikoval právě s tvůrci animovaných seriálů. Byl velice rád, když mohl do svého filmu zapojit i pár lodí, které jsme viděli pouze na televizních obrazovkách a k tomu ještě kreslené. Těch lodí se v závěrečné bitvě objevilo opravdu několik. Jelikož ale bitva není příliš dlouhá a detailních záběrů jsme se moc nedočkali, je klidně možné, že si lodí z našeho seriálu ani nevšimnete.

Všimli jste si lodí ze seriálu Resistance? A jste rádi, když tvůrci konečně propojují filmy se seriály?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E18: The Escape

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Manca78
Překlad: @Arbeus a @Horus8 (do sedmého dílu druhé řady)

Pokud má ještě někdo zájem o překlad, nebo o korekci seriálu Resistance, ozvěte se @tom99 do vzkazíku.

Novinky

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Aktuálně se vysílá pouze jeden Star Wars seriál, kterému se zatím nepodařilo pořádně oslovit dospělé publikum. Nicméně tvůrci nyní prohlašují, že mají v záloze připravené příběhy, které ocení i ti starší. Jenže budou se starší diváci na seriál stále dívat, když jim zatím show moc neříká?

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců