Star Wars Resistance (Star Wars: Odboj) Elrik Vonreg

Elrik Vonreg

Elrik Vonreg

Rudý baron Prvního řádu, který se ničeho nebojí.

Sezóny 1
2019 - 2019

Elrik Vonreg je majorem a velice zkušeným pilotem Prvního řádu, který nahání hrůzu Odboji a všem na plošině Colossus. Elrika Vonrega je poměrně jednoduché rozpoznat. Díky své rudé zbroji je nepřehlédnutelný, stejně tak jeho loď, která má stejnou barvu jako jeho brnění. Kazuda Xiono se s ním setkává ještě v době, když pracuje pro Republiku jako pilot.

Od jejich prvního setkání se Elrik s Kazudou stanou vzájemný soky, ale prakticky spolu nikdy mluvit nebudou, vždy spolu válčí pouze ve stíhačkách. Elrik Vonreg také úzce spolupracuje s komandérem Pyrem, se kterým vymyslí chytrý plán, jak se zmocnit plošiny Colossus na planetě Castilon, která by mohla být rozhodující ve válce s Odbojem, která je nevyhnutelná. Koneckonců čerpací stanice ve vnějším okraji se vždy hodí.


Elrik s Pyrem společnými silami pod vedením kapitánky Phasmy ušijí boudu na piráty, díky tomu tak Imanuel Doza pozve na svou plošinu První řád, který si Colossus hned podrobí. Naštěstí nadvláda Prvního řádu nebude dlouho trvat, protože Kazuda Xiono vymyslí plán, jak se všech stormtrooperů zbavit. Včetně Elrika Vonrega, kterého ve stavu největší nouze dokáže sestřelit.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Mohla to být fajn postava, ale vždyť se vůbec neukázal. Dialogů měl pramálo…

webmaster, grafik
17.3.2019 | 22:04:47

Stav titulků

Epizoda S02E18: The Escape

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Manca78
Překlad: @Arbeus a @Horus8 (do sedmého dílu druhé řady)

Pokud má ještě někdo zájem o překlad, nebo o korekci seriálu Resistance, ozvěte se @tom99 do vzkazíku.

Novinky

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Aktuálně se vysílá pouze jeden Star Wars seriál, kterému se zatím nepodařilo pořádně oslovit dospělé publikum. Nicméně tvůrci nyní prohlašují, že mají v záloze připravené příběhy, které ocení i ti starší. Jenže budou se starší diváci na seriál stále dívat, když jim zatím show moc neříká?

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců