Star Wars Resistance (Star Wars: Odboj) Pyre

Pyre

Pyre

Komandér Prvního řádu, který dává Phasmě své cenné rady.

Sezóny 1
2018 - 2019

Pyre je komandér Prvního řádu, který se od ostatních stormtrooperů liší svým leštivým a zlatým brněním. Pyre často spolupracuje s rudým majorem Elrik Vonregem. Jsou to právě oni dva, kteří navrhnou kapitánce Phasmě, že by První řád měl spolupracovat s piráty, kteří by mohli za ně útočit na na plošinu Colossus, čímž by pak Imanuel Doza neměl na výběr a musel by začít spolupracovat s Prvním řádem. Do té doby se Doza spolupráci co nejvíce vyhýbal.

Pyre se tedy domluví s Kraganem Gorrem, který pravidelně podniká útoky na plošinu. Jenže Doza vždy dokáže se svými piloty hrozbu zažehnat. Jednou se dokonce Pyre vydá se svou elitní jednotkou vojáků na plošinu, protože zde hledá dvě ztracené děti z Teharu. Těm dočasně poskytne azyl Kazuda Xiono, který se také dozví o masakru Prvního řádu a o hrozivém Kylu Renovi, který vyvraždil celou vesnici včetně rodičů Kela a Elii.


Pyre a První řád nakáže Kraganovi Gorrovi, aby unesl Torru Dozu. Těm se to nakonec s pomocí Synary San povede, ale vše je pouze jedna velká zástěrka. První řád na oko Torru zachrání a piráty zradí. Jen proto, aby tato mocná organizace vypadala před Imanuelem Dozou jako ta nejlepší. Následně Doza Prvnímu řádu děkuje a Pyre mu sděluje, že mu nechá na plošině pár vojáků, kteří budou dohlížet na bezpečí na plošině.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Kdyby se objevoval více, nemusel by být špatný…

webmaster, grafik
3.2.2019 | 22:49:11

Stav titulků

Epizoda S02E04: Hunt on Celsor 3

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Arbeus a @Horus8

Pokud má ještě někdo zájem o překlad, nebo o korekci seriálu Resistance, ozvěte se @tom99 do vzkazíku.

Novinky

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Aktuálně se vysílá pouze jeden Star Wars seriál, kterému se zatím nepodařilo pořádně oslovit dospělé publikum. Nicméně tvůrci nyní prohlašují, že mají v záloze připravené příběhy, které ocení i ti starší. Jenže budou se starší diváci na seriál stále dívat, když jim zatím show moc neříká?

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců