Star Wars: The Bad Batch
91/100 - 23×

Star Wars: The Bad Batch

Klonové války skončily a Republika se pomalu mění v Galaktické Impérium. Klonový oddíl 99, známý také jako Špatná Várka, se proto snaží najít své místo v galaxii, která prochází rapidní změnou. Každý člen týmu má jedinečné vlastnosti a tvoří tak pozoruhodnou skupinu. My sledujeme Špatnou Várku, jak se po válce vydává na žoldnéřské mise, kdy se snaží najít nový smysl života.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 30 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Dee Bradley Baker (Echo), Dee Bradley Baker (Lovčí), Dee Bradley Baker (Mířič), Dee Bradley Baker (Tech), Dee Bradley Baker (Trhač), Michelle Ang (Omega), Ben Diskin (AZI-3), Matthew Wood (Bib Fortuna), Corey Burton (Cad Bane), Freddie Prinze Jr. (Caleb Dume), Rhea Perlman (Cid), Dee Bradley Baker (Cut Lawquane), Archie Panjabi (Depa Billaba), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Dee Bradley Baker (Grey)

Star Wars: The Bad Batch - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SUFORAYSIS

Vůbec jsem se na tento SW seriál netěšil…ale opak je pravdou a užil jsem si jak příběh klonů…tak i OMEGU…která naštěstí tolik nepřekážela jak skoro každej čekal. LIBYLO se mi to a klidně se podívám i na DALŠÍ DÍLY… :-) :-)

28.10.2021 | 14:00:47
Cr4zyFl4mes

Asi The Bad Batch opustím. Ten jednoduchý dialog a la „zrovna jsem se hacknul do systému“ a „Techu, rozjeď ten mechastroj!“ mi prostě nestačí. Pocit napětí necítím v žádné epizodě. Chybí mi tam větší politický obrázek. Nejsem prostě tak velký fanoušek StarWars, aby to všechny ty reference zachránily. Nemůžu ho ale hodnotit špatně, seriál je tak udělán schválně, aby to mohly sledovat i děcka. Až udělají nějaké epizody podobné Clone Wars finále, tak se 100% vrátím. Teď si ale dávám pauzu.

2.7.2021 | 21:45:00

Titulky

Epizoda S01E16: Kamino Lost

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky připravují:

@Blackhand47XD

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Špatná Várka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama