Star Wars: The Bad Batch
92/100 - 26×

Star Wars: The Bad Batch

Klonové války skončily a Republika se pomalu mění v Galaktické Impérium. Klonový oddíl 99, známý také jako Špatná Várka, se proto snaží najít své místo v galaxii, která prochází rapidní změnou. Každý člen týmu má jedinečné vlastnosti a tvoří tak pozoruhodnou skupinu. My sledujeme Špatnou Várku, jak se po válce vydává na žoldnéřské mise, kdy se snaží najít nový smysl života.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 30 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Dee Bradley Baker (Echo), Dee Bradley Baker (Lovec), Dee Bradley Baker (Střelec), Dee Bradley Baker (Tech), Dee Bradley Baker (Bourač), Michelle Ang (Omega), Ben Diskin (AZI-3), Matthew Wood (Bib Fortuna), Corey Burton (Cad Bane), Freddie Prinze Jr. (Caleb Dume), Rhea Perlman (Cid), Dee Bradley Baker (Cut Lawquane), Archie Panjabi (Depa Billaba), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Dee Bradley Baker (Grey)

Další důležitý klon na scéně, jak moc velkou rodinu má vlastně Boba Fett?

Další důležitý klon na scéně, jak moc velkou rodinu má vlastně Boba Fett?

Boba Fett sice zůstal sám, ale kdyby přeci jenom chtěl a přijal klony jako svou rodinu, tak má sourozenců na tisíce. A dokonce již nemusíme hovořit pouze o bratrech, ale ve svých řadách by nově přivítal i sestry. Co vše jsme se dozvěděli z poslední vysílané epizody Plan 99?

3 0
2.4.2023

Náš seriál se odehrává těsně po událostech Epizody III. Z animovaného seriálu Star Wars: The Clone Wars víme, že už v tuto dobu je Boba Fett námezdním lovcem a převážně samotářem pracujícím na vlastní pěst. Ztratil otce, ztratil rodinu a nemá prakticky nic. A vlastně dle toho, co jsme viděli v The Book of Boba Fett nemá Boba ani páru o svých dalších příbuzných, kteří volně běhají po galaxii.

Omega je jeho sestrou, neboť se jedná o další klon Jango Fetta. Omeze nebyl aplikován zrychlený růst jako u většiny klonů, což jí v mnohém (stejně jako Bobu) dělá unikátním. Na setkání těchto dvou postav stále čekáme. V tuto chvíli si ale nedokážeme představit, že by k něčemu takovému mělo dojít právě v The Bad Batch. Fett se v budoucích dílech nikdy o své případné sestře nezmínil.

(Další důležitý klon na scéně, jak moc velkou rodinu má vlastně Boba Fett? Foto: Disney+)

Samozřejmě Omega může být v časové lince Mandaloriana a Zákonu podsvětí (zhruba pět až sedm let po Epizodě VII) již mrtvá a Boba tak o své sestře nechce logicky mluvit, tato varianta se nám ale zdá jako nepravděpodobná. Omega stále někde žije a na setkání s Bobou stoprocentně někdy dojde. To si přece Dave Filoni nenechá ujít.

Z konce druhé řady (epizoda Plan 99) taktéž vyplynulo, že Omega není jediným ženským klonem. Emerie Karr (Keisha Castle-Hughes), imperiální vědkyně z posledních epizod, je taktéž klonem a sestrou Omegy. Karr může být klidně mladší než Omega, neboť může stárnout rychleji. Důležitou otázkou ovšem je, kolik takových klonů volně či v moci Impéria běhá po galaxii. Jelikož se jednalo o opravdu velký cliffhanger druhé řady, nepochybujeme, že toto téma bude řádně prozkoumáno v případné řadě třetí.

Ať už to bude jakkoliv, otázka ovšem zní, zda by Boba Fett chtěl mít něco společného s těmito klony. Od klonů se chtěl co nejvíce separovat a naopak nechtěl ukazovat svůj obličej na veřejnosti, neboť lidé v něm poznávali bývalé klonové vojáky sloužící během Klonových válek. Fett tak svým způsobem klony (mužskými i ženskými) může zcela opovrhovat a existence nějaké Emerie Karr ho vůbec zajímat nemusí.

Zdroj: Collider.com

Diskuze /2

fabec

Všechny ty nové klony směřují dle mého k vysvětlení toho, jak se podařilo existovat Paplatineovi i po epizodě VI.

2.4.2023 | 19:02:55
terroristfluke

Vypadá to jako položka OP. Jdu to vyzkoušet happy wheels game.

3.4.2023 | 9:31:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktualizace postav - 2. řada

V průběhu druhé řady seriálu The Bad Batch pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Novinky

Druhou řadu Vadné várky zachraňuje lstivý Imperátor, který je přesně jako z filmů

Druhou řadu Vadné várky zachraňuje lstivý Imperátor, který je přesně jako z filmů

Vadná várka se v posledních pár dílech potýkala s kolísavou kvalitou jednotlivých epizod. Jenže poslední dva díly opravdu stály za to. Stačila k tomu pořádná dějová linka a návrat pár známých postav, které musejí každého fanouška potěšit. A hlavně – jejich zjevení dávalo naprostý smysl.

Nepřehlédněte

Dvojitá nálož středečních Star Wars: Jak bude vypadat program na následující týdny

Dvojitá nálož středečních Star Wars: Jak bude vypadat program na následující týdny

Nebývá to až příliš běžné, že by na jedné stanici běžely dva Star Wars seriály naráz. Jelikož se ale posouvala premiéra obou seriálů, obě show se nakonec z větší části překrývají. A dokonce budou vypouštěny i během stejného dne. To je velice dobrá zpráva, co říkáte?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama