Star Wars: The Bad Batch
92/100 - 26×

Star Wars: The Bad Batch

Klonové války skončily a Republika se pomalu mění v Galaktické Impérium. Klonový oddíl 99, známý také jako Špatná Várka, se proto snaží najít své místo v galaxii, která prochází rapidní změnou. Každý člen týmu má jedinečné vlastnosti a tvoří tak pozoruhodnou skupinu. My sledujeme Špatnou Várku, jak se po válce vydává na žoldnéřské mise, kdy se snaží najít nový smysl života.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 30 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Dee Bradley Baker (Echo), Dee Bradley Baker (Lovec), Dee Bradley Baker (Střelec), Dee Bradley Baker (Tech), Dee Bradley Baker (Bourač), Michelle Ang (Omega), Ben Diskin (AZI-3), Matthew Wood (Bib Fortuna), Corey Burton (Cad Bane), Freddie Prinze Jr. (Caleb Dume), Rhea Perlman (Cid), Dee Bradley Baker (Cut Lawquane), Archie Panjabi (Depa Billaba), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Dee Bradley Baker (Grey)

Vadná Várka nabídne ještě třetí řadu, ta ale bude poslední

Vadná Várka nabídne ještě třetí řadu, ta ale bude poslední

Tak je to oficiální. Na třetí řadě se už nějaký ten pátek pracuje, dokonce je z větší části hotová již animace a dabéři namluvili své pasáže. Studio Disney se třetí řadou počítalo a nyní ji oficiálně oznámilo. Zároveň půjde o poslední sezónu, která ukončí příběh Vadné Várky.

14 2
10.4.2023

Na akci Star Wars Celebration během panelu seriálu Star Wars: The Bad Batch jsme se dozvěděli radostnou zprávu, na kterou jsme vlastně čekali posledních pár dní. Třetí sezóna byla skutečně potvrzena, nicméně předem bylo avizováno, že se bude jednat o řadu poslední. Z našeho pohledu jde tak o skvělý tah a radostnou zprávu snad pro vás pro všechny.

Jednak konec druhé série zůstal otevřen a seriálu by neslušelo, kdyby se utnul po takovém cliffhangeru a dvou řadách. Zároveň tvůrci jsou dostatečně moudří a ukončí seriál včas. Co si budeme povídat – první i druhá řada měla celou řadou hluchých míst. Z určitého pohledu lze až polovinu každé sezóny považovat za jednu velkou a nepotřebnou výplňovku, ale o tom si povíme více v recenzi, kterou chystáme.

(Vadná Várka nabídne ještě třetí řadu, ta ale bude poslední. Foto: Disney+)

Třetí řady se dočkáme v roce 2024. Zřejmě opět můžeme počítat s šestnácti epizodami. Z velkých návratů se opět můžeme těšit na císaře Sheeva Palpatina. A opět se do role vrátí Ian McDiarmid, který své pasáže již namluvil. Ze známějších postav byla taktéž zmíněna Fennec Shand, kterou si opět nadabuje Ming-Na Wen.

Celá řada se bude jednak soustředit na Střelce a Omegu v imperiální věznici, tak i na zbytek Vadné Várky. O vývoji třetí řady se spekulovalo již delší dobu. Dave Filoni dokonce na Star Wars Celebration přinesl i první teaser, který byl pro tuto chvíli promítán pouze pro místní publikum. My ostatní se ukázky dočkáme až o něco později.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /2

Lex Luthor

Dobrá zpráva alespoň to nebudou zbytečně ždímat a řádně to ukončí. Skrze Fennec Shand by se mohl Boba v budoucnu dozvědět, že má sestry uvidíme, jak velkou roli sehraje v třetí sérii.

10.4.2023 | 21:13:39
Pikapoop

Jedině dobře. Mělo to končit už propadákem tý druhý :/

11.4.2023 | 11:47:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktualizace postav - 2. řada

V průběhu druhé řady seriálu The Bad Batch pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Novinky

Druhou řadu Vadné várky zachraňuje lstivý Imperátor, který je přesně jako z filmů

Druhou řadu Vadné várky zachraňuje lstivý Imperátor, který je přesně jako z filmů

Vadná várka se v posledních pár dílech potýkala s kolísavou kvalitou jednotlivých epizod. Jenže poslední dva díly opravdu stály za to. Stačila k tomu pořádná dějová linka a návrat pár známých postav, které musejí každého fanouška potěšit. A hlavně – jejich zjevení dávalo naprostý smysl.

Nepřehlédněte

Dvojitá nálož středečních Star Wars: Jak bude vypadat program na následující týdny

Dvojitá nálož středečních Star Wars: Jak bude vypadat program na následující týdny

Nebývá to až příliš běžné, že by na jedné stanici běžely dva Star Wars seriály naráz. Jelikož se ale posouvala premiéra obou seriálů, obě show se nakonec z větší části překrývají. A dokonce budou vypouštěny i během stejného dne. To je velice dobrá zpráva, co říkáte?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama