Star Wars: The Bad Batch
92/100 - 26×

Star Wars: The Bad Batch

Klonové války skončily a Republika se pomalu mění v Galaktické Impérium. Klonový oddíl 99, známý také jako Špatná Várka, se proto snaží najít své místo v galaxii, která prochází rapidní změnou. Každý člen týmu má jedinečné vlastnosti a tvoří tak pozoruhodnou skupinu. My sledujeme Špatnou Várku, jak se po válce vydává na žoldnéřské mise, kdy se snaží najít nový smysl života.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 30 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Dee Bradley Baker (Echo), Dee Bradley Baker (Lovec), Dee Bradley Baker (Střelec), Dee Bradley Baker (Tech), Dee Bradley Baker (Bourač), Michelle Ang (Omega), Ben Diskin (AZI-3), Matthew Wood (Bib Fortuna), Corey Burton (Cad Bane), Freddie Prinze Jr. (Caleb Dume), Rhea Perlman (Cid), Dee Bradley Baker (Cut Lawquane), Archie Panjabi (Depa Billaba), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Dee Bradley Baker (Grey)

Benni Baro

Benni Baro

Těžař Ipsia, který jednoho dne ukradne loď Vadné Várky, kterou bude chtít vyměnit za příděly více jídla.

Sezóny 1
2023 - 2023

Benni Baro je mladý náctiletý kluk, který žije na odlehlé planetě. Ta zažívala během Klonových válek kruté časy, když planetu obsadila Techno unie, které spadala pod Separatisti. Po konci Klonových válek se ovšem celá situace nezlepšila, nicméně místní těžaři profitují alespoň díky vzácnému Ipsiu.

Jenže Benni a celá řada dalších lidí je vedena prolhaným Mokkem, který celé osadě lže o stavu Ipsia. Všichni tak dostávají malé příděly a jsou hladoví. Většina ovšem věří, že Mokko je čestný muž a nenechává si Ipsium, které může pak draze prodávat, pro sebe. Benni jednoho dne vyrazí mimo těžební oblast a narazí na vesmírnou loď Vadné Várky – Marauader.

Loď ukradne s domněním, že bude u Mokka za velikého frajera a získá třeba nějaké příděly navíc. Vadná Várka především díky Omeze loď vysleduje. Společně zjistí, že Mokko není tak čestný muž, jak se na první pohled zdálo. Mokko přichází o život a v celé oblasti dochází ke změně – všichni ví pravdu o Ipsiu a budou si taktéž moci dovolit větší příděly. O zisk z prodání Ipsia se budou nyní nově dělit. Benni je šťastný. A i když vůbec poprvé může opustit planetu a poznat další kus galaxie, rozhodne se zůstat.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Zbytečná postava v ještě zbytečnější epizodě…

webmaster, grafik
9.3.2023 | 19:06:16
Blackhand47XD

Trošku jsem si říkal, že vypadá jako DJ, takže možná nevyužitá šance dát background nějaké sequelové postavě. Ale celkem fungoval. Uvidíme, jestli se objeví v budoucnu. :)

webmaster, grafik
9.3.2023 | 15:55:33

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktualizace postav - 2. řada

V průběhu druhé řady seriálu The Bad Batch pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Novinky

Druhou řadu Vadné várky zachraňuje lstivý Imperátor, který je přesně jako z filmů

Druhou řadu Vadné várky zachraňuje lstivý Imperátor, který je přesně jako z filmů

Vadná várka se v posledních pár dílech potýkala s kolísavou kvalitou jednotlivých epizod. Jenže poslední dva díly opravdu stály za to. Stačila k tomu pořádná dějová linka a návrat pár známých postav, které musejí každého fanouška potěšit. A hlavně – jejich zjevení dávalo naprostý smysl.

Nepřehlédněte

Dvojitá nálož středečních Star Wars: Jak bude vypadat program na následující týdny

Dvojitá nálož středečních Star Wars: Jak bude vypadat program na následující týdny

Nebývá to až příliš běžné, že by na jedné stanici běžely dva Star Wars seriály naráz. Jelikož se ale posouvala premiéra obou seriálů, obě show se nakonec z větší části překrývají. A dokonce budou vypouštěny i během stejného dne. To je velice dobrá zpráva, co říkáte?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama