Star Wars: The Bad Batch
91/100 - 23×

Star Wars: The Bad Batch

Klonové války skončily a Republika se pomalu mění v Galaktické Impérium. Klonový oddíl 99, známý také jako Špatná Várka, se proto snaží najít své místo v galaxii, která prochází rapidní změnou. Každý člen týmu má jedinečné vlastnosti a tvoří tak pozoruhodnou skupinu. My sledujeme Špatnou Várku, jak se po válce vydává na žoldnéřské mise, kdy se snaží najít nový smysl života.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 30 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Dee Bradley Baker (Echo), Dee Bradley Baker (Lovčí), Dee Bradley Baker (Mířič), Dee Bradley Baker (Tech), Dee Bradley Baker (Trhač), Michelle Ang (Omega), Ben Diskin (AZI-3), Matthew Wood (Bib Fortuna), Corey Burton (Cad Bane), Freddie Prinze Jr. (Caleb Dume), Rhea Perlman (Cid), Dee Bradley Baker (Cut Lawquane), Archie Panjabi (Depa Billaba), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Dee Bradley Baker (Grey)

Caleb Dume

Caleb Dume

Padawan z řádu Jedi, který se v budoucnu stane vůdcem povstalecké buňky na Lothalu.

Sezóny 1
2021 - 2021

Caleba znají mnozí spíše jako Kanana Jarruse ze seriálu Star Wars: Rebels, kde jako Jedi na útěku bojuje s posádkou lodi Duch proti okupačním silám impéria na planetě Lothal. Za klonových válek cvičil Caleb jako padawan pod mistryní Jedi Depou Billabou, která patřila do rady Řádu. Když došlo k bojům na planetě Kaller, čekaly republikové síly na posily, zatímco se držely proti droidům separatistů. Když situace vypadala beznadějně, vrátil se Caleb na scénu s klonovým Oddílem 99, přezdívaným taktéž Špatná Várka.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Cameo to bylo dobrý, ale nejsem si jistej jesli si tahle postava zaslouží bejt v seznamu postav. :D

9.5.2021 | 10:58:57
Blackhand47XD

Bylo skvělé vidět malého Kanana. :)

webmaster, grafik
7.5.2021 | 10:13:58
the Grand Inquisitor

Krásné propojení s rebels. Rozkaz 66 Caleba, ale pěkně zasáhl. Přitom na začátku byl dost zbrklý a sebejistý. Jsem rád, že ještě využili tvůrci modelu mladého Caleba, a nebyl jenom cameo v úvodu OLD FRIENDS NOT FORGOTTEN.

4.5.2021 | 22:13:47

Titulky

Epizoda S01E16: Kamino Lost

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky připravují:

@Blackhand47XD

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Špatná Várka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama