Star Wars: The Bad Batch
92/100 - 26×

Star Wars: The Bad Batch

Klonové války skončily a Republika se pomalu mění v Galaktické Impérium. Klonový oddíl 99, známý také jako Špatná Várka, se proto snaží najít své místo v galaxii, která prochází rapidní změnou. Každý člen týmu má jedinečné vlastnosti a tvoří tak pozoruhodnou skupinu. My sledujeme Špatnou Várku, jak se po válce vydává na žoldnéřské mise, kdy se snaží najít nový smysl života.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 30 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Dee Bradley Baker (Echo), Dee Bradley Baker (Lovec), Dee Bradley Baker (Střelec), Dee Bradley Baker (Tech), Dee Bradley Baker (Bourač), Michelle Ang (Omega), Ben Diskin (AZI-3), Matthew Wood (Bib Fortuna), Corey Burton (Cad Bane), Freddie Prinze Jr. (Caleb Dume), Rhea Perlman (Cid), Dee Bradley Baker (Cut Lawquane), Archie Panjabi (Depa Billaba), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Dee Bradley Baker (Grey)

Cody

Cody

Dvorní klon Obi-Wana Kenobiho, který se vrací na scénu. Má pochyby o Rozkazu 66 a vydává se svou vlastní cestou.

Sezóny 1
2023 - 2023

Celým svým jménem CC-2224 je ovšem všem znám jako Cody. Jedná se o dvorního klona Obi-Wana Kenobiho, se kterým byl na nejvíce bojových i diplomatických misí. Společně se probojovávali skrz naskrz Klonovými válkami a zdálo se, že oba budou slavit vítězství v posledním třetím roce války. Když se ovšem vydají na planetu Utapau zničit generála Grievouse, na Coruscantu dojde k převratu. Republika končí a nastávají dny Impéria.

Cody obdrží Rozkaz 66 a vystřelí tak po svém příteli a nadřízeném Kenobim, aniž by o tom vůbec přemýšlel. Následně Cody vstupuje do imperiální armády a je součástí nového systému. I když je stále pod vlivem Rozkazu 66, začíná si uvědomovat, že něco není v pořádku. Začne pochybovat o svých činech, klonech a obecně o hodnotách a krocích Galaktického Impéria, které mu nepřipomíná ani zdaleka Republiku.

Na jedné ze svých misí se seznámí s Mířičem, který se po určité době po incidentu na planetě Kamino opět může vrátit do aktivní služby. Mířič je právě přidělen Codymu, který se mu svěří o svých pocitech. Po úspěšné misi na planetě Desix ovšem Cody náhle zmizí, což přijde Mířičovi divné. Ten vše nahlásí svému nadřízenému admirálu Rampartovi, tomu se ale zdá všechno v pořádku.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Jeden z nejlepších klonů, na kterého jsem dlouho čekal.

webmaster, grafik
28.2.2023 | 8:09:04

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktualizace postav - 2. řada

V průběhu druhé řady seriálu The Bad Batch pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Novinky

Druhou řadu Vadné várky zachraňuje lstivý Imperátor, který je přesně jako z filmů

Druhou řadu Vadné várky zachraňuje lstivý Imperátor, který je přesně jako z filmů

Vadná várka se v posledních pár dílech potýkala s kolísavou kvalitou jednotlivých epizod. Jenže poslední dva díly opravdu stály za to. Stačila k tomu pořádná dějová linka a návrat pár známých postav, které musejí každého fanouška potěšit. A hlavně – jejich zjevení dávalo naprostý smysl.

Nepřehlédněte

Dvojitá nálož středečních Star Wars: Jak bude vypadat program na následující týdny

Dvojitá nálož středečních Star Wars: Jak bude vypadat program na následující týdny

Nebývá to až příliš běžné, že by na jedné stanici běžely dva Star Wars seriály naráz. Jelikož se ale posouvala premiéra obou seriálů, obě show se nakonec z větší části překrývají. A dokonce budou vypouštěny i během stejného dne. To je velice dobrá zpráva, co říkáte?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama